ebook Zeszłoroczny śnieg - audiobook
2.75 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6)

Zeszłoroczny śnieg - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - najniższa cena: 9.50
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
18.59 złpremium: 11.99 zł Lub 11.99 zł
14.90 zł
18.99 zł Lub 17.09 zł
19.99 zł
19.99 zł Lub 17.99 zł
17.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Mówi się, że nigdy nie jest za późno, by ułożyć sobie życie. Czterdziestoparolatkowi po przejściach, doprawdy, trudno w to uwierzyć.

Włodek Barski osiągnął wiek, w którym chciałoby się zaznać stabilności. Tymczasem przez jego codzienność wciąż przechodzą trzęsienia ziemi. Jako niepokorny dziennikarz raz po raz musi szukać szczęścia w nowych redakcjach. O małżeństwie zawartym jeszcze na studiach już prawie zapomniał, a nowa miłość właśnie się wypaliła. Bez wahania przyjmuje zlecenie na reportaż, do którego materiał musi zebrać w terenie. Jego wyjazd na pomorską prowincję jest bardziej ucieczką niż delegacją. Niespodziewane spotkania sprawiają, że odżywają jego nadzieje na szczęśliwą relację. Tylko czy związek z kobietą o tak dramatycznej przeszłości ma w jego przypadku szanse powodzenia?

Dobra propozycja dla miłośników powieści Janusza Leona Wiśniewskiego.

Audiobooka interpretuje Tomasz Sobczak.

Zeszłoroczny śnieg od Bożena Woźniakowska-Klich możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć