Sama tego chciałaś: 11 pomysłów na roleplay z partnerem - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Sama tego chciałaś: 11 pomysłów na roleplay z partnerem - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 23.39
wciąż za drogo?
26.99 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
23.39 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
26.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

"Zaprowadziłem ją do piwnicy i tam przypiąłem do jednej z rur, która biegła wzdłuż ściany. Rozerwałem jej majtki już do końca, a potem mimo nieporadnych protestów wsadziłem je jej do ust. Wiedziałem, że nie krzyczałaby, jednak miałem ochotę napawać się nie tylko tym widokiem, ale i świadomością, że czuje w ustach słodycz swoich soków.

A potem bez słowa wyszedłem. Ciekaw byłem, co miała teraz w głowie. Poza podnieceniem, bo to malowało się na jej twarzy, mimo że usilnie starała się je ukrywać. Czy bała się, że zostawię ją tu na dłużej?"

Celina jest pewna siebie, pyskata i doskonale wie, na co ma ochotę. W dodatku jej facet nie ma problemów ze spełnianiem jej fantazji. Tym razem jednak przeszedł samego siebie w sztuce realizacji jej pragnień, a wieczorny spacer kobiety z psem zamieni się w zaskakującą, brutalną grę pomiędzy nimi...

Czy w długoletnich związkach jest jeszcze miejsce na nowe doznania?

Autorki i autorzy opowiadań z tego zbioru pokazują, że jak najbardziej.

Wystarczy odrobina wyobraźni i... odwagi, by przesunąć własne granice oraz wyjść poza przyjęte społecznie ramy.

Seks w związku wcale nie musi być nudny. A stabilna relacja może stać się początkiem fascynujących przygód erotycznych.

W skład zbioru wchodzi 11 pikantnych, ociekających mrocznym erotyzmem opowiadań, dzięki którym Wasz związek może wejść na zupełnie inny poziom: Sama tego chciałaś, Wieczorny spacer, Podwładna, Pokój zabaw, czyli małżeństwo nie musi być nudne, Lubię, jak patrzysz, Pożądanie 12: Rola, Gra z Panem X, Uprowadzony, Zniewolona przez mojego pana, Nimfa i fauny, Zabawa w doktora.

Audiobooka interpretują Alicja Karat, Masza Bogucka, Apoloniusz Hendorzny, Joanna Derengowska i Mirella Biel.

Sama tego chciałaś: 11 pomysłów na roleplay z partnerem od Olrik , Malva B., Catrina Curant, Mila Lipa, Annah Viki M., Marlena Rytel, SheWolf, Reiner Larsen Wiese możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć