Łucznik
4.13 / 5.00 (liczba ocen: 14085)

Łucznik
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  HI:STORY
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 34.71
Audiobook - najniższa cena: 39.74
wciąż za drogo?
50.39 złpremium: 33.59 zł Lub 33.59 zł
34.71 zł
53.90 zł
55.99 zł Lub 50.39 zł
46.64 zł
50.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czwarty tom serii o poszukiwaniach Świętego Graala.

Rok 1356. Czarna śmierć powoli odchodzi w zapomnienie, a konflikt angielsko-francuski wybucha na nowo. Anglicy organizują łupieżcze wyprawy i plądrują południe Francji. Francuzi gromadzą wojska i sojuszników, by zmierzyć się z najeźdźcą.

Thomas z Hookton wraz z własnym oddziałem hellequinów przemierza Francję, angażując się w spory lokalnych arystokratów. Niespodziewanie hrabia Northampton nakazuje mu odnaleźć miecz świętego Piotra, który temu, kto go zdobędzie, ma zapewnić zwycięstwo w trwającej wojnie. Jednak nie tylko Thomas zamierza odnaleźć tę cudowną broń – kardynał Bessières pragnie zdobyć ją dla Francuzów.

Rozpoczyna się kolejna bezlitosna walka…

"Nikt na świecie nie pisze jak Cornwell – wydarzenia sprzed sześciuset lat są tak zajmujące i obrazowo przedstawione, jak gdyby zdarzyły się sześć dni temu. A brutalni i twardzi ludzie toczą wojny, udowadniając kolejny już raz, że nic się nie zmienia. Podsumowując: fantastyczna opowieść." - Lee Child

Łucznik od Bernard Cornwell możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć