Przyjaciele, kochankowie i sąsiedzi: 10 gorących opowiadań erotycznych - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Przyjaciele, kochankowie i sąsiedzi: 10 gorących opowiadań erotycznych - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 23.39
wciąż za drogo?
26.99 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
23.39 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
26.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czerwone wino wypełnia kieliszek. Dolewam sobie i Aleksandrze. Kolacja się skończyła, wszyscy poszli do domów. Mnie się nie spieszy. Mężczyzna Aleksandry jest w Poznaniu. Zamówiłem kolejne wino, siedzimy przy barze. Coraz bardziej szumi mi w głowie. Na jej policzkach pojawia się rumieniec. Może to z gorąca, a może od alkoholu. Duszno mi mówi, wachluje się serwetką i w tym samym momencie rozpina drobne guziczki sukienki, tak że odsłania dekolt. Dostrzegam na nim drobne piegi. Siedzimy na wysokich krzesłach, zakłada nogę na nogę i ten gest sprawia, że i mnie robi się gorąco."

Dzień z życia prokuratora, który musi iść na kolację służbową ze swoją asystentką, w domu zostawiając żonę z depresją. Czy tęskniący za bliskością mężczyzna sięgnie po zakazany owoc? Jak skończy się ten wieczór i co to będzie oznaczać dla jego małżeństwa? (Asystentka, Annah Viki M.)

Czasem przypadkowe spotkanie może rozbudzić uśpione zmysły...

Ale co się stanie, gdy przetną się drogi kobiety po przejściach i mężczyzny z przeszłością?

Ewidentnie coś ich do siebie ciągnie, choć nie powinno. W końcu zakazany owoc kusi najbardziej...

Czy będą potrafili oprzeć się rodzącej namiętności?

I wreszcie czy bohaterowie otworzą się na miłość, gdy odkryją prawdę o sobie?

W skład zbioru wchodzi 10 opowiadań: Pociąg, Uratuj moje serce, Wspólnicy, W dobrym sąsiedztwie, Słowa nie są potrzebne, Jak uwieść sąsiada, Spotkanie we mgle, Asystentka, Fatalne wesele: Odnaleziona miłość, Na skraju namiętności.

Audiobooka interpretują Karina Kruk, Anna Wilk, Marta Borucka, Joanna Derengowska, Mirella Biel, Artur Ziajkiewicz i Karolina Sas.

Przyjaciele, kochankowie i sąsiedzi: 10 gorących opowiadań erotycznych od Catrina Curant, K. Krakowiak, Alexi Lexi, Annah Viki M., M. Martinez, August Moon, Marlena Rytel, SheWolf możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć