ebook Ostatni świt
3.75 / 5.00 (liczba ocen: 146)

Ostatni świt
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.89
Audiobook - najniższa cena: 39.80
wciąż za drogo?
39.90 złpremium: 25.74 zł Lub 25.74 zł
34.90 zł
36.47 zł Lub 32.82 zł
36.47 zł Lub 32.82 zł
27.89 zł
42.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Finał bestsellerowej kryminalnej trylogii Mieczysława Gorzki – „Wściekłe Psy”. Dwa pozornie niezwiązane ze sobą zabójstwa. Poszlaki prowadzą jednak do tego samego szokującego procederu. Czy polowania na ludzi są najściślej strzeżoną tajemnicą elit? W tej sprawie nadkomisarz Zakrzewski będzie mógł ufać tylko sobie…

Bytów
W lesie zostaje znalezione ciało miejscowego pijaczka. Aspirant Adrian Szot nabiera podejrzeń, gdy jego koledzy próbują zatuszować sprawę. W toku śledztwa trafia na nazwisko Jakuba Bońskiego, który może być związany z domniemanymi polowaniami na ludzi.

Kraków
Podejrzany o zabójstwo znanego lekarza były kapitan MO Marek Piekło uparcie odmawia składania zeznań – zgadza się na rozmowę jedynie z nadkomisarzem Zakrzewskim. Zajmujący się sprawą prokurator dokłada wszelkich starań, aby przekonać policjanta do współpracy.

W jaki sposób oba śledztwa łączą się z wydarzeniami z przeszłości? Nadkomisarz Zakrzewski skonfrontuje się z jedną z najtrudniejszych i najbardziej szokujących spraw w swojej policyjnej karierze…

Ostatni świt od Mieczysław Gorzka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć