ebook Dobrze rozegrane
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Dobrze rozegrane
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 28.78
wciąż za drogo?
42.69 złpremium: 27.54 zł Lub 27.54 zł
32.00 zł
36.72 zł Lub 33.05 zł
36.72 zł Lub 33.05 zł
45.90 zł
28.78 zł
36.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kontynuacja pokochanej przez tysiące młodych czytelników powieści Dobrze zagrane.

Pati długo nie mogła się zdecydować, z kim chce być, ale gdy w końcu dokonała wyboru, kamień spadł jej z serca. Jej chłopak jest chodzącym ideałem, a ona już nawet nie umie sobie przypomnieć, dlaczego tak długo kazała mu na siebie czekać. Tylko Czy ktoś naprawdę może być aż tak idealny?

W nowym roku Patrycja zamierza skupić się na tej rozkwitającej relacji, a także na dojściu do jak najlepszej formy przed rundą wiosenną. No i na dalszym ukrywaniu swojej podwójnej tożsamości, mimo że jako dziewczyna najprzystojniejszego faceta w szkole zwraca na siebie uwagę. Dobrze, że przynajmniej zawodnicy Torpedy przestali o niej plotkować. Ale czy to na pewno dobrze? Pati musi wymyślać coraz więcej kłamstw i wymówek, które mocno komplikują jej życie. Stara się też bardziej rozdzielić znajomych swoich i Pawła. To trudne, jednak i tak łatwiejsze niż zrozumienie własnych uczuć oraz zdefiniowanie tego, co wypada chłopakowi, ale dziewczynie w przebraniu chłopaka już nie.

Życie stawia przed Patrycją kolejne wyzwania. Czy sobie z nimi poradzi? I czy uda jej się wszystko dobrze rozegrać?

Ania Ryś - Autorka m.in. książek młodzieżowych i komedii romantycznych. Po raz pierwszy podzieliła się swoją twórczością ze światem w 2023 roku, debiutując powieścią Dobrze zagrane. Kiedy nie pisze, pracuje z innowacyjnymi firmami technologicznymi (start-upami), a czasami nawet jakąś współtworzy. Ceni sobie dobre relacje z czytelnikami i dzieli się z nimi swoją pasją do pisania na TikToku, Instagramie oraz Wattpadzie.

Dobrze rozegrane od Anna Ryś możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć