Erotyczny alfabet: E jak Ekshibicjonizm - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Erotyczny alfabet: E jak Ekshibicjonizm - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 15.59
Audiobook - najniższa cena: 23.39
wciąż za drogo?
26.99 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
23.39 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
26.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dzień dobry, poproszę bilety do kontroli. Mężczyzna zdawał się nie widzieć dłoni Adama między moimi udami. Ten w tym czasie nie przestawał mnie pocierać. Chciałam go skarcić, odsunąć, ale wezbrała we mnie jakaś niemoc. Pan u mnie kupował, to pan nie musi zwrócił się do Adama konduktor ale od pani poproszę bilecik.

Drżącymi rękoma sięgnęłam po torebkę leżącą obok i zaczęłam szukać portfela, w którym znajdował się bilet. Nie mogłam się skupić, gdyż palce Adama poczynały sobie śmiało w moim wnętrzu. Chciałam rozłożyć nogi i błagać, by zrobił to mocniej, jednocześnie świadoma, że konduktor jest tego świadkiem".

Bohaterowie i bohaterki zbioru E jak ekshibicjonizm" podobnie jak narratorka otwierającego opowiadania Pociąg" fantazjują o znalezieniu się w niedwuznacznej sytuacji na cudzych oczach. Rozpędzony pociąg, ciemny park czy zacisze mazurskiego lasu każde z tych miejsc kryje w sobie potencjał do przekroczenia granic. Zaryzykujesz?

W skład zbioru wchodzi 10 opowiadań erotycznych: Pociąg, Maliny, Hamburg DOM: Obserwowani, Przypływ żądzy, Lubię, jak patrzysz, Cisza na planie, kamera, sex!, Podglądana, Stephanie, voyeur bez żadnych zahamowań, Licytacja, Dla nieznanej publiczności.

Audiobooka interpretują Marianna Wypart, Arleta Amber, Anna Szymańczyk, Hanka Tyszkiewicz, Masza Bogucka, Joanna Derengowska, Mirella Biel i Karolina Sas.

Erotyczny alfabet: E jak Ekshibicjonizm od Catrina Curant, Fabien Dumaitre, B. J. Hermansson, Annah Viki M., Victoria Październy możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć