ebook Adoracja Najświętszego Sakramentu - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Adoracja Najświętszego Sakramentu - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Fundacja Inigo
Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
Audiobook - najniższa cena: 22.40
wciąż za drogo?
25.20 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
-20% 22.40 zł Lub 20.16 zł
28.00 zł
28.00 zł
28.00 zł Lub 25.20 zł
25.20 zł
28.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jezus w Eucharystii daje nam samego siebie pod postacią chleba i wina, byśmy mieli do Niego prosty, bezpośredni przystęp, abyśmy mogli Go oglądać naszymi oczyma, słuchać naszymi uszami, spożywać naszymi ustami, by w ten sposób upodabniać nasze serca do Jego Boskiego Serca. Jeżeli chcemy, by nasze życie było dobre, piękne, szlachetne, by miało jasny cel i sens, patrzmy na Jezusa, kontemplujmy Go w Najświętszym Sakramencie, prośmy serdecznie, abyśmy mieli uczestnictwo w Jego Boskim i Ludzkim życiu".

Józef Augustyn SJ Nagranie, w którym Autor odwołując się do osobistego i duszpasterskiego doświadczenia, zaprasza do kontemplacji Jezusa w Najświętszym Sakramencie oraz odkrywania głębi i piękna modlitwy adoracyjnej. Ważna częścią zawartych tu refleksji są ćwiczenia, które stanowią praktyczna pomoc w cierpliwym uczeniu się sztuki adoracji

Audiobook publikacji Józefa Augustyna SJ pt. Jezus czeka na nas. Adoracja Najświętszego Sakramentu, która ukazała się nakładem Edycji św. Pawła (Częstochowa 2023).

Audiobooka interpretuje Józef Augustyn.

Adoracja Najświętszego Sakramentu od Józef Augustyn możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć