Ciepło, cieplej, gorąco – 10 gorących opowiadań erotycznych na deszczowy jesienny wieczór
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Ciepło, cieplej, gorąco – 10 gorących opowiadań erotycznych na deszczowy jesienny wieczór
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - polecana oferta: 8.99
8.99 złpremium: 5.99 zł Lub 5.99 zł
7.79 zł
9.99 zł
9.99 zł Lub 8.99 zł
9.99 zł Lub 8.99 zł
9.00 zł
9.40 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

"Zrobił krok do przodu, w moim kierunku. Krew w moich żyłach buzowała. Nagle moja skóra, całe moje ciało zapragnęły jego dotyku. Nie wiedziałam, kim jest, a resztki świadomości przypomniały mi, że jestem w pracy i powinnam się jak najszybciej ewakuować z tej sytuacji. (...) Mężczyzna stanął nade mną i unieruchomił kolanami zwisającą część moich nóg. Od dołu wyglądał jeszcze potężniej i seksowniej. Zakręciło mi się w głowie z nadmiaru wrażeń".

Magda, studentka ASP, dorabia, pracując jako kelnerka na weselach. Na jednym z nich spotyka mężczyznę, który bardzo jej się podoba, ale który okazuje się zajęty. Kim jest i jak skończy się to spotkanie? Magda nawet nie przypuszcza, że do pokoju, w którym się znajdują, zmierza właśnie jego żona...

Ognisty seks z dawnym kochankiem, z nieznajomym, a może z kimś, kto mieszka tuż obok, za ścianą? Bohaterki zbioru odreagowują trudne rozstanie, przekraczają swoje granice, eksperymentują z seksualnością... A nad tym wszystkim unosi się duch beztroski i letniej przygody, której wspomnienie pozwoli przetrwać długie, jesienne wieczory.

W skład zbioru wchodzi 10 przesyconych erotyzmem i zmysłowością opowiadań: Bez słowa, Zapukaj dwa razy, Zapukaj dwa razy i wejdź, Zapukaj dwa razy i zostań, Pociąg, Czerwona kokarda, Uratuj moje serce, Weselna fucha, Rycerz na motorze, Biwak.

Ciepło, cieplej, gorąco – 10 gorących opowiadań erotycznych na deszczowy jesienny wieczór od Catrina Curant, B. A. Feder, Annah Viki M., SheWolf, Liv Water możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć