Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.16 / 5.00
liczba ocen: 351277
najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
29.00 złpremium: 17.40 zł
-20% 18.40 zł
24.65 zł
29.00 zł
29.00 zł
Pozostałe księgarnie
-20% 18.40 zł
18.40 zł
24.27 zł
24.65 zł
25.01 zł
26.50 zł
27.55 zł
29.00 zł
Opis:

"Sekretem sukcesu tej książki jest jej prostota. A jak wiadomo najtrudniej pisać najprościej. Każda rada w niej zawarta wydaje się oczywista. Człowiecza mądrość tkwi w podświadomości. Sztuką jest jej wydobycie i zastosowanie w działaniu. Niewielu to potrafi. Carnegie tak. Po mistrzowsku. Jak zdobyć przyjaciół... ułatwia swobodne poruszanie się w biznesie. Przydaje się znakomicie w życiu rodzinnym i towarzyskim. "

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi od Dale Carnegie możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
CYTATY:
Zachowuj się tak, jakbyś już był szczęśliwy, a zobaczysz, że faktycznie będziesz szczęśliwy.
Jeśli nie masz racji, przyznaj to szybko i bardzo wyraźnie.
Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej.
Spotykając ludzi musisz się autentycznie cieszyć, jeśli chcesz, aby oni także cieszyli się ze spotkania z tobą.
Zawsze sprawiaj, by inny człowiek czuł się ważny.
Krytykować, potępiać i narzekać potrafi każdy głupiec – i większość głupców to robi. Ale aby zrozumieć i darować, potrzeba charakteru i samokontroli.
Zanim skrytykujesz innych, przyznaj się do własnych błędów.
Wszyscy na świecie szukają szczęścia, a jest jeden tylko sposób, aby je znaleźć. Trzeba kontrolować swoje myśli. Szczęście nie przychodzi z zewnątrz. Zależy od tego, co jest w nas samych.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Jakkolwiek obecny rynek książek samopomocowych, motywacyjnych czy najrozmaitszych poradników sprawia, że na książki tego typu patrzy się z wielkim dystansem, tym lepiej poszukać starszych pozycji.
  Sięgnąłem po książkę Carnegiego dzięki poleceniu Mirosława Zelenta z Pasji Informatyki - i zgadzam się! - pozycja ta zawiera naprawdę konkretne porady, które naprawdę działają!
  Całość okraszona przykładami osób, które "zdobyły przyjaciół i zjednały sobie ludzi". Do tego dochodzi jeszcze przyjemność z czytania o ludziach z poprzedniej epoki - i choć dziś już takich ludzi nie ma, porady z książki są uniwersalne i sprawdzą się - dosłownie - także dziś. Książka wspaniale wydana - w kieszonkowej formie. Pomijam już fakt, że książkę samą w sobie czyta się świetnie.
  Sięgnę z pewnością po pozostałe książki Carnegiego.

 • Awatar

  Świetna książka, która przedstawia sposób funkcjonowania relacji międzyludzkich. Wydawałoby się, że wszystkie poruszone w tej książce tematy są każdemu z nas doskonale znane, a jednak po głębszym zastanowieniu rodzi się pytanie - dlaczego tak rzadko korzystamy z wszystkich tych mądrości? Na pewno przydatna wszystkim początkującym przedstawicielom handlowym, ale też i każdemu, kto chce poprawić relację z bliskimi lub przyjaciółmi.

Inne proponowane
Warto zerknąć