ebook W tym roku święta pachną tobą
3.75 / 5.00 (liczba ocen: 235)

W tym roku święta pachną tobą
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.50
Audiobook - najniższa cena: 37.24
wciąż za drogo?
-24% 23.31 zł
36.81 złpremium: 24.54 zł Lub 24.54 zł
32.72 zł Lub 29.45 zł
36.81 zł Lub 33.13 zł
40.90 zł
22.50 zł
32.22 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Tej mroźnej zimy uczucia wybuchną płomieniem nie do ugaszenia

Kalina jest początkującą pisarką z wielkimi aspiracjami. Kiedy otrzymuje ofertę napisania biografii pewnej słynnej aktorki, Marianny Zakrzewskiej, nie waha się ani chwili. Przed przyjęciem oferty nie powstrzymuje jej ani niezbyt dobra reputacja starszej pani, ani wizja spędzenia kilku grudniowych tygodni w jej rezydencji na Mazurach. Ostatecznie cisza, spokój i urokliwa mazurska zima na pewno pomogą w spisywaniu wspomnień, a wnętrze starego domu pozwoli lepiej poczuć klimat opowieści. Tylko co, jeśli okaże się, że z tej zimowej baśni nie tak łatwo wyjść?

Kiedy obfite opady śniegu ostatecznie uniemożliwiają opuszczenie posiadłości, Kalina sama już nie wie, czy większym problemem jest dla niej spędzenie Wigilii z dala od rodziny, czy konieczność przebywania pod jednym dachem z Tomaszem, gburowatym bratankiem pani Marianny. Zamknięcie i nieodparty czar świąt sprawiają jednak, że stopniowo lody topnieją, a na jaw wychodzą tajemnice i głęboko skrywane uczucia.

W tym roku święta pachną tobą od Anna Langner możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć