Nie oskarżysz mnie
3.78 / 5.00 (liczba ocen: 259)

Nie oskarżysz mnie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.99
wciąż za drogo?
25.99 zł
28.90 zł
35.99 zł Lub 32.39 zł
34.15 zł
36.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W Trzeszczynie odkryto zbiorową mogiłę. Sprawa zostaje powierzona Gabrieli Sawickiej. Wszystkie ofiary to mężczyźni w wieku od 30 do 50 lat. Jednak jest jeszcze coś, co ich łączy. Prokurator z pomocą komisarza Michalskiego próbuje ustalić, kto jest odpowiedzialny za ich śmierć.

Tymczasem prokurator Englert usilnie próbuje pogrążyć Sawicką. Nadarza się ku temu idealna okazja… Sawicka robi wszystko, by odsunąć od siebie wszelkie podejrzenia i wywinąć się wymiarowi sprawiedliwości.

Czy jej się to uda, a jej układy ze światem przestępczym pozostaną tajemnicą? Czy Michalski zaakceptuje podwójne standardy ukochanej? Czy miłość naprawdę może przetrwać wszystko?

W ostatnim tomie serii o prokurator Gabrieli Sawickiej wiele się dzieje – wydarzenia zaskakują i doprowadzają czytelnika do szału, a bohaterka znów szokuje!

O e-booku Nie oskarżysz mnie blogerzy napisali:

Tu naprawdę nie ma nudy. Akcja toczy się błyskawicznie, sytuacja jest dynamiczna i zaskakująca, a bohaterowie wyjątkowo charakterni! -  Księgozbiór Kasiny - Kasia

Nie oskarżysz mnie od Diana Brzezińska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
I mamy w końcu finałowy tom serii o Gabrieli Sawickiej.

W Trzeszczynie odkryto w lesie zbiorową mogiłę, a w niej ciała 6 mężczyzn. Są one w różnym stadium rozkładu, od miesiąca do 6 miesięcy. Podczas sekcji zwłok bardzo trudno ustalić przyczynę śmierci, chociaż w końcu się to udaje. Dodatkowo policjanci odkrywają coś, co łączy te wszystkie ofiary.

Równocześnie Englert cały czas próbuje udowodnić, że to Sawicka zabiła Lisa. Znajduje coraz to nowe argumenty. Sawicka natomiast próbuje wymigać się systemowi sprawiedliwości. I walczy z całych sił, oczywiście sobie znanymi metodami.

Przełom następuje również w relacji Sawickiej i Michalskiego. I tu mnie to nieco zaskoczyło. Ale z czasem jak sobie o tym myślę, to uważam, że bardzo fajnie Autorka rozwiązała ten wątek. Przede wszystkim spowodowała, że stał on się zdecydowanie bardziej wiarygodny!

Cała seria bardzo mi się podobała, wciągnęła mnie i czytałam te książki zaraz po wypożyczeniu z biblioteki! Tu naprawdę nie ma nudy. Akcja toczy się błyskawicznie, sytuacja jest dynamiczna i zaskakująca, a bohaterowie wyjątkowo charakterni!

Ocena: 4+/6 czytaj więcej
©Księgozbiór Kasiny
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć