Nie mylić z miłością
3.32 / 5.00 (liczba ocen: 1355)

Nie mylić z miłością
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 31.50
Audiobook - najniższa cena: 35.00
wciąż za drogo?
40.49 złpremium: 26.99 zł Lub 26.99 zł
-29% 31.50 zł Lub 28.35 zł
32.94 zł Lub 29.65 zł
34.90 zł
35.09 zł
32.92 zł
32.94 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Trzecia książka Katarzyny Nosowskiej – najbardziej osobista, z niezwykle intymnymi tekstami. W ebooku „Nie mylić z miłością” kultowa wokalistka pisze o szczęściu, radości i byciu kompletnym. O motylach w brzuchu, fantazjach i stabilizacji. O pierwszych pocałunkach, ciekawości siebie, zawodach i rozczarowaniach. O odpuszczaniu, dystansie i o tym, że czasem warto się zatrzymać. Bo miłość można jeść dużymi kęsami, ale najlepiej smakuje dawkowana łyżeczką.

To słowa z serca do serca. Daj głowie odpocząć podczas lektury. Twój czas jest bezcenny, dlatego tak bardzo dziękuję za chwile, które spędzimy razem. Czekałam na to spotkanie. Dobrze, że Jesteś. - Katarzyna Nosowska

Nie mylić z miłością od Katarzyna Nosowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Wstyd blokuje. Wstyd sprawia, że jesteśmy jak chomiki, które biegają w kołowrotku do utraty tchu, nie przemieszczając się ani o jotę.
Uwierz, że nie potrzebujesz nikogo, by się sobą zachwycić.
Obsesja to stan, w jakim człowiek zmienia się w balon wypełniony helem, ulatuje wysoko w stronę błękitu, a jedyne co go łączy z ziemią, to sznurek przywiązany do szyi innego człowieka...
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć