Geneza zła
3.78 / 5.00 (liczba ocen: 485)

Geneza zła
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 32.73
Audiobook - najniższa cena: 32.73
wciąż za drogo?
40.41 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
35.02 zł
35.92 zł Lub 32.33 zł
37.72 zł Lub 33.95 zł
44.90 zł
32.73 zł
33.96 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Komisarz Deryło poszukuje wytchnienia w ustroniu nad Bałtykiem. Jednak nawet tam zostaje wplątany w wydarzenia, które zachwieją jego najgłębszymi przekonaniami. Aby zrozumieć okrutną prawdę będzie musiał odkryć przerażającą genezę Zła. Zła, z jakim do tej pory nigdy się nie spotkał. I które być może tkwi w nim samym…

Zło mogło być wszędzie, a z pewnością miejsce na nie było w sercu każdego człowieka.

Kilkadziesiąt kilometrów dalej dochodzi do potwornej zbrodni. Pewna kobieta zostaje zamordowana tak brutalnie, jakby sprawcą był prawdziwy diabeł.
Tymczasem w okolicy pojawia się tajemniczy badacz wiary w zjawiska paranormalne, a grupka dzieci rozpoczyna niezwykłą grę. Ponoć jej autorem jest sam szatan.

Deryło zostaje wplątany w wydarzenia, które zachwieją jego wszelkimi przekonaniami…

O e-booku 99 Geneza zła blogerzy napisali:

Nie ulega wątpliwości, że również Wasz oddech osiągnie niewyobrażalne tempo. Te właściwe szacuje się w ilości 12-18 oddechów na minutę. Lecz w trakcie czytania tej książki osiągnie wskaźnik 666. Wszak będziecie mieć do czynienia z Genezą zła. Zatem przygotujcie się na maksymalne doznania, które gwarantuje sam mistrz ceremonii grozy Max Czornyj. - Czyt-NIK - Tomasz Kosik

Geneza zła od Max Czornyj możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Przyznanie się do własnych słabości wiele kosztuje. Pokazanie tych słabości kosztuje jeszcze więcej i bywa powodem głębokiego wstydu.
Zło. To zawsze był człowiek.
Eryk Deryło, tego bohatera nie trzeba przedstawiać miłośnikom grozy. Max Czornyj tego pisarza zna każdy fan gatunku. Geneza zła to kolejna książka w dorobku autora i dwunaste już spotkanie z bohaterem, który jest na ustach wszystkich miłośników mocnych, mrocznych wrażeń. Wrażeń, które gotują czytelniczą krew. Nie inaczej jest podczas lektury najnowszej książki pochodzącego z Lublina pisarza.

Tym razem Czornyj zaprasza nas do Ustronia nad Bałtykiem. To właśnie tu nad polskim Bałtykiem komisarz Eryk Deryło próbuje odbudować swoje samopoczucie. Pragnie znaleźć wytchnienie, odsapnąć. Jednak znając pomysłowość Maxa Czornyja, możemy być pewni, że nie będzie mu to dane. Zbrodnia i zło ludzkiej natury jest jak łata, która przyczepia się do komisarza, niezależnie od tego, w którym zakątku Polski, świata się znajduje. Zło jest dla niego jak niezmywalny tatuaż, który wmalował się w każde włókno jego psychiki. A proszę mi wierzyć nasza czytelnicza psychika dzięki lekturze tej książki, otrzyma mocną i mroczną dawkę emocji. Pozwoli również zadać sobie pytanie czym jest zło, skąd pochodzi? Będziemy dociekać tego czym jest Geneza zła. Bo to, że kolejnym dziełem w ZŁOtej serii Maxa Czornyja, wie każdy, kto sięgnął po książki autora.

Wspomniałem już, że Deryło wyjechał do Ustronia nad Bałtykiem Jak się okazuje zło czai się za rogiem, bowiem nieopodal dochodzi do brutalnego morderstwa kobiety. Rany zadane przez mordercę, wskazują, że mamy do czynienia z samym diabłem, opętanym złem w najgorszej postaci. I właśnie taki splot okoliczności sprawia, że komisarz Eryk Deryło zostaje wciągnięty w sam środek tej zbrodni. Ze wszystkich sił będzie dążył do poznania genezy zła. Jaką drogę będzie musiał przejść, aby ją odkryć? Czy będzie zmuszony oddać duszę samemu diabłu? Koniecznie przekonajcie się na własnej skórze, która podczas lektury Genezy zła cała pokryta będzie gęsią skórką.

Nie ulega wątpliwości, że również Wasz oddech osiągnie niewyobrażalne tempo. Te właściwe szacuje się w ilości 12-18 oddechów na minutę. Lecz w trakcie czytania tej książki osiągnie wskaźnik 666. Wszak będziecie mieć do czynienia z Genezą zła. Zatem przygotujcie się na maksymalne doznania, które gwarantuje sam mistrz ceremonii grozy Max Czornyj.

Byłbym złym człowiekiem, gdybym nie dodał, że Geneza zła doskonale komponuje się z ZŁOtą serię z Erykiem Deryło, na którą składa się Grzech, Ofiara, Pokuta, Trauma, Klątwa, Zjawa, Bestia, Krew, Pacjent, Piekło, Fatum. I oczywistym jest fakt, że wszystkie te książki znajduję należne miejsce na półce NIK – Najlepszych Interesujących Książek.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć