ebook Zimowe zapomnienie
3.62 / 5.00 (liczba ocen: 41)

Zimowe zapomnienie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.29
wciąż za drogo?
25.29 złpremium: 15.17 zł Lub 15.17 zł
-19% 31.12 zł Lub 28.01 zł
33.90 zł
38.90 zł
38.90 zł Lub 35.01 zł
31.10 zł
31.51 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czy zimowe zapomnienie może być początkiem najlepszej świątecznej love story? Piotr Zetter, biznesmen o kamiennym sercu, w przedświątecznym okresie ulega wypadkowi, tracąc pamięć. W miejsce jego dotychczasowego życia pojawia się szpital w środku nicości i młoda lekarka z wielkimi niegdyś ambicjami. Czy ich losy połączą się w romantyczną komedię? Czy Marita Monroe pozwoli wyrwać sobie tak dobrze sytuowanego i świetnie wyglądającego na ściankach partnera? Przekonaj się, jak zimowe zapomnienie może zmienić życie.

Najlepsze świąteczne love story!

Piotr Zetter, biznesmen o kamiennym sercu, partner aspirującej influencerki, z którą związał się z wygody i wyrachowania, w przedświątecznym okresie zaczyna kwestionować swoje życiowe wybory.

Wracając do domu nowo nabytym samochodem, Piotr ulega wypadkowi, na skutek którego traci pamięć. Znika jego dotychczasowe życie, roszczeniowa partnerka, biznesowe układy. W ich miejscu pojawia się szpital w środku nicości i młoda lekarka z wielkimi niegdyś ambicjami. Życie obojga zmienia się w romantyczną komedię, jednak nie da się wymazać przeszłości i zacząć egzystować w bajce. Szczególnie że Marita Monroe nie jest kobietą, która pozwoli wyrwać sobie tak dobrze sytuowanego i świetnie wyglądającego na ściankach partnera…

Zimowe zapomnienie od Agata Suchocka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć