ebook Tożsamość
4.05 / 5.00 (liczba ocen: 31)

Tożsamość
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 16.50
wciąż za drogo?
-49% 16.50 zł
30.68 złpremium: 19.79 zł Lub 19.79 zł
26.39 zł Lub 23.75 zł
28.90 zł
29.00 zł
26.39 zł
28.88 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Największe zło wysługuje się naiwnością

Opinią publiczną w Stanach Zjednoczonych wstrząsa seria brutalnych morderstw. Ofiarami padają całe rodziny, a zabójca nie oszczędza nawet małych dzieci. Na miejscu zbrodni sprawca zostawia zawsze swoisty podpis – bilet autobusowy i zagadkowy rysunek ludzika wykonany krwią ofiar. Policja jest bezradna: wszystkie tropy zdają się prowadzić donikąd.

Kilka miesięcy później w niewyjaśnionych okolicznościach znikają młode kobiety. Zaginionych nic ze sobą nie łączy, żyją w różnych częściach kraju i brakuje jednoznacznego klucza, według którego padają ofiarami porywacza. Czy to możliwe, by za wszystkim stała jedna osoba? Czy te zdarzenia mają coś wspólnego z wcześniejszymi krwawymi zabójstwami? Agenci FBI z Tomem Vesuvio na czele muszą wykorzystać wszystkie możliwe sposoby, by namierzyć sprawcę. Przekopując stosy policyjnych dokumentów, w końcu natrafiają na pewną nietypową zbieżność, która przykuwa ich uwagę. Wkrótce okaże się, że w tej sprawie nic nie jest oczywiste, a ofiara i oprawca lubią zamieniać się miejscami…

O e-booku Tożsamość blogerzy napisali:

Sięgając po Tożsamość, możecie liczyć na ogromną dawkę mocnych wrażeń, które podniosą Wasz poziom adrenaliny. Jeśli to właśnie jest pożądane w Waszych czytelniczych zamiłowaniach, to najnowsza książka Roberta Wysokińskiego jest dla Was. - Czyt-NIK - Tomasz Kosik

Tożsamość od Robert Wysokiński możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Tom Vesuvio powraca! Mieliśmy okazję poznać go w Przesyłce. Ponownie spotykamy się w Tożsamości. Co tym razem dla agenta FBI przygotował Robert Wysokiński – dla Toma i nas czytelników, spragnionych mocnych, czytelniczych wrażeń? Bez wątpienia czytając tę książkę, nie możemy narzekać na nudę, ponieważ ciągłe zwroty akcji nie pozwolą nam oderwać się od lektury. Autor przygotował mocną historię, której poznawanie wyostrzy nasze detektywistyczne zmysły.

Społeczność Stanów Zjednoczonych nie może zmrużyć oczu. A to za sprawą tajemniczego, brutalnego mordercy, którego znakiem rozpoznawczym jest bilet autobusowy i zagadkowy rysunek. Grozy dodaje fakt, że rysunek ten przedstawia ludzika narysowanego krwią ofiar. Niestety wszystkie działania organów ścigania palą na panewce. A my palimy się z obawy na wieści o kolejnym uderzeniu mordercy. Bo, to, że nie zaprzestanie on swych morderczych działań jest pewne. Tym bardziej że po kilku miesiącach, w różnych częściach kraju, dochodzi do zagadkowych zaginięć młodych kobiet.

Czyżby to działania tego samego mordercy? A może mamy do czynienia z naśladowcą? Jak się okazuje agent FBI Tom Vesuvio, trafia na pewien ślad łączący te dwie sprawy jednym, wspólnym mianownikiem. Co takiego odkrył Vesuvio? Jak daleko będzie musiał posunąć się, aby schwytać mordercę, zanim ten ponownie da o sobie znać? Czy sam może czuć się bezpiecznie? Przecież morderca, wiedząc, że ten depcze mu po piętach, może dążyć do unicestwienia agenta FBI. Pewne jest to, że sięgając po „Tożsamość”, możecie liczyć na ogromną dawkę mocnych wrażeń, które podniosą Wasz poziom adrenaliny. Jeśli to właśnie jest pożądane w Waszych czytelniczych zamiłowaniach, to najnowsza książka Roberta Wysokińskiego jest dla Was.

A Czyt-NIK może dodać, że takie książki to prawdziwe perełki w polskiej literaturze kryminalnej. Dlatego też z przyjemnością mogę napisać, że Tożsamości to książka, którą Czyt-NIK poleca!, której Czyt-NIK patronuje! Bez wątpienia książka ta zasługuje na miano NIK – Najlepszej Interesującej Książki. Myślę, że nie jestem odosobniony w opinii, że takie powieści warto zaprosić do swej domowej biblioteki i warto zaprzyjaźnić się z agentem FBI Tomem Vesuvio. Panie Robercie dziękuję za te niezapomniane chwile w prowadzeniu tego jakże tajemniczego dochodzenia.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć