Dark erotic & hardcore - 13 mocnych opowiadań erotycznych - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Dark erotic & hardcore - 13 mocnych opowiadań erotycznych - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.49
Audiobook - najniższa cena: 19.49
wciąż za drogo?
22.49 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
19.49 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
22.49 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Między mną a mężczyzną, który zaraz będzie mnie pieprzył, jest ściana. Nie wiem, jak wygląda, nie wiem, czego chce, nie wiem, kim jest, czym się pasjonuje, zajmuje, jak się ubiera, gdzie wychodzi w wolny dzień. Nigdy w życiu się nie dowiem, że to właśnie on wziął mnie dziś pierwszy. Czuję tylko, gdy zagłębia się we mnie."

Fabryka Poziomek to klub, w którym wszystkie fantazje są dozwolone, gdzie tematy tabu to codzienność. Czym jest glory hole? Historycznie jest to dziura łącząca dwie kabiny w męskich toaletach. Obecnie nazywa się tak wszelkiego rodzaju miejsca stworzone do uprawiania seksu, który oddziela partnerów. Anonimowość, brak interakcji. Mechaniczny seks, w którym liczą się tylko strefy erogenne. Z jednej strony jest to coś, co odrzuca, bo obdarte jest z całego romantyzmu, emocji, interakcji, ale z drugiej: czy w tej anonimowości, w tym uprzedmiotowieniu nie ma czegoś, co porusza naszą mroczną stronę? I co daje nam wolność i radykalną sprawczość?

Czy odważylibyście się spróbować?

To i dwanaście innych opowiadań erotycznych w stylu dark erotic & hardcore znajdziesz w zbiorze przygotowanym specjalnie dla tych, którzy pragną naprawdę mocnych wrażeń. Kontrowersyjne fantazje, silne emocje, elementy BDSM i fetysze owiane tajemnicą to wszystko czeka na Ciebie w zbiorze wyjątkowo odważnych historii o pragnieniu i pożądaniu na granicy bólu i przyjemności.

Poznaj wszystkie opowiadania, które wybraliśmy dla Ciebie: Wrześniowe ruiny: Hasło bezpieczeństwa, Dla nieznanej publiczności, Śpiąca królewna, Licytacja, Fabryka Poziomek: Glory hole, Zakazana rozkosz, Plan Alfa, Zdrada kontrolowana, Wieczorny spacer, Wolność w zniewoleniu, Wakacje uległej 1: Pan i Uległa, Wakacje uległej 2: Padok, Wakacje uległej 3: Wyścig.

Audiobooka interpretują Marianna Wypart, Anna Szymańczyk, Marta Borucka, Masza Bogucka, Apoloniusz Hendorzny, Mirella Biel, Artur Ziajkiewicz.

Dark erotic & hardcore - 13 mocnych opowiadań erotycznych od Catrina Curant, Mila Lipa, Annah Viki M., SheWolf możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć