ebook Uciekaj, Tariko - audiobook
4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1)

Uciekaj, Tariko - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 15.20
Audiobook - najniższa cena: 17.79
wciąż za drogo?
18.59 złpremium: 11.99 zł Lub 11.99 zł
17.79 zł Lub 16.01 zł
19.99 zł
17.99 zł
18.81 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Co zrobisz, by uratować swojego jedynego przyjaciela?

Dziesięcioletni hinduski chłopiec o imieniu Advay nie ma łatwego dzieciństwa. Maltretowany przez ojczyma, zamknięty w sobie i pełen nieufności w stosunku do innych ludzi, pewnego dnia na lokalnym targu zauważa małą małpkę o wielkich oczach. Postanawia wyrwać ją z rąk brutalnego handlarza, który znęca się nad zwierzęciem, zmuszając je do tańca na oczach rozbawionego tłumu. Od tej pory życie Advaya zyska zupełnie nowy sens: zrobić wszystko, by uchronić małego przyjaciela przed grożącymi mu niebezpieczeństwami...

„Uciekaj, Tariko" wzrusza, wciąga i uczula na problemy, o których trzeba mówić głośno i otwarcie, by przerwać łańcuch obojętności wobec naszych braci mniejszych. Tę poruszającą opowieść z mądrą fabułą i głębokim przesłaniem jednym tchem przeczytają zarówno dzieci, jak i ich rodzice.

Audiobooka interpretuje Agnieszka Postrzygacz.

Uciekaj, Tariko od Joanna Piotrowska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć