ebook Wszyscy jesteśmy podejrzani
3.93 / 5.00 (liczba ocen: 5578)

Wszyscy jesteśmy podejrzani
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.16
Audiobook - najniższa cena: 9.99
wciąż za drogo?
Virtualo#Cyber Monday
Virtualo#Cyber Monday
26.96 złpremium: 17.39 zł Lub 17.39 zł
21.16 zł
23.19 zł Lub 20.87 zł
24.64 zł Lub 22.18 zł
28.99 zł
26.12 zł
26.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

W jaki sposób zginął mężczyzna, co było motywem zabójstwa i kto jest mordercą? Te wszystkie kwestie staną się jasne po lekturze wyśmienitego kryminału Joanny Chmielewskiej. Joanna, pracuje w biurze projektowym, ale jej marzeniem jest napisanie powieści kryminalnej. W gronie kolegów snuje i rozwija kolejne wątki, buduje akcję i fabułę przyszłej książki, do której każdy może dorzucić swój pomysł. Kiedy jeden z pracowników zostaje zabity - w sposób opisany wcześniej przez bohaterkę - zespół znajduje się w bardzo nieciekawej sytuacji. Wszyscy pozostają w kręgu podejrzanych, bo każdy miał jakiś powód, żeby pozbyć się nielubianego kolegi.Powieść Joanny Chmielewskiej czyta się jednym tchem. Książka okraszona rewelacyjnymi dialogami w stylu: „Jak to jest możliwe, żeby przeszło godzinę leżał w waszym biurze trup i żeby nikt go nie zauważył? – Cicho leżał, to się nie rzucał w oczy”, nie pozwala oderwać się od lektury nawet na chwilę.

Wszyscy jesteśmy podejrzani od Joanna Chmielewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Moja ulubiona książka Chmielewskiej (a czytałam praktycznie wszystkie), którą przypominałam sobie już kilkanascie razy i zawsze towarzyszą mi te same salwy śmiechu. Z jednej strony klasyczna kryminalna intryga w stylu "morderca jest wśród nas", a z drugiej absurdalne realia PRL i barwne postacie. Nie można się nudzić.

Warto zerknąć