ebook Duchy w Wenecji - audiobook
3.65 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 56725)

Duchy w Wenecji - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 16.18
Audiobook - najniższa cena: 27.82
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
27.82 zł Lub 25.04 zł
27.92 zł
32.46 zł Lub 29.21 zł
34.90 zł
28.74 zł
31.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Posłuchaj, zanim obejrzysz film. Gdy niewinna halloweenowa impreza zmienia się w prawdziwy koszmar, tylko Herkules Poirot jest w stanie zdemaskować mordercę. Niniejsze wydanie powieści „Duchy w Wenecji” – adaptacji znakomitego kryminału Agathy Christie „Wigilia Wszystkich Świętych”– zostało opatrzone wstępem, w którym scenarzysta Michael Green wyjaśnia, dlaczego wybrał akurat tę fabułę królowej kryminału i dlaczego zaproponował interpretację dość daleką od oryginału.

Podczas nocnych towarzyskich zabaw Joyce Reynolds przechwala się, że kiedyś była świadkiem morderstwa. Nikt jej nie wierzy, lecz wkrótce… dziewczynka zostaje znaleziona martwa, z twarzą zanurzoną w wiadrze pełnym jabłek.

Herkules Poirot i Ariadna Oliver muszą się spieszyć, by ujawnić zło odpowiedzialne za to upiorne morderstwo.

„Duchy w Wenecji” to filmowa adaptacja wybitnej powieści Agathy Christie pt. „Wigilia Wszystkich Świętych”. Film wyreżyserował i zagrał w nim główną rolę Kenneth Branagh.

Audiobooka interpretuje Roch Siemianowski.

Duchy w Wenecji od Agatha Christie możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć