ebook The Long Game - audiobook
3.92 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4209)

The Long Game - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 29.99
Audiobook - najniższa cena: 28.12
wciąż za drogo?
28.12 zł
37.49 zł
37.49 zł Lub 33.74 zł
33.74 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Autorka bestsellerowego „The Spanish Love Deception” powraca z nową powieścią! Najbardziej ryzykowna gra to ta, w której stawką jest twoje serce Adalyn Reyes ma idealnie zaplanowany każdy dzień: wstaje o świcie, jedzie do siedziby drużyny piłkarskiej Miami Flames, ciężko pracuje, wraca do domu. Kiedy nagranie jej starcia z maskotką drużyny wycieka do internetu i staje się wiralem, ta rutyna się kończy. Właściciel klubu nie zwalnia Adalyn, tylko daje jej nowe zadanie – by odzyskać dobre imię, ma odbudować drużynę Green Warriors.

Sęk w tym, że klub jest w Karolinie Północnej, jego zawodnicy trenują w strojach baletowych, hodują kozy i… są dziewięciolatkami. Na szczęście w miasteczku przebywa Cameron Caldani, znany bramkarz, który mógłby pomóc Adalyn wprowadzić drużynę do wyższej ligi. Jednak po fatalnym pierwszym spotkaniu (słowa klucze: kogut, zderzak, noga Camerona) dziewczyna raczej nie ma co liczyć na współpracę. Ale jest zdeterminowana, by z niesfornych dzieciaków zrobić gwiazdy piłki nożnej – z pomocą Cama lub bez niej.
Nawet na końcu świata gra toczy się dalej!

Elena Armas to niekwestionowana królowa uroczych, zabawnych i... gorących romasów slow-burn.
Ali Hazelwood, autorka powieści „The Love Hypothesis”

Audiobooka interpretuje Magdalena Emilianowicz.

The Long Game od Elena Armas możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć