ebook Dystopia
4.1 / 5.00 (liczba ocen: 506)

Dystopia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 16.00
Audiobook - najniższa cena: 19.99
wciąż za drogo?
-41% 16.00 zł Lub 14.40 zł
21.99 zł
35.99 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
25.90 zł
30.79 zł Lub 27.71 zł
30.79 zł
30.79 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jerzy Kaziura, agent GRU, awansuje na stanowisko wicepremiera i koordynatora służb, wprowadzając chaos na najwyższych szczeblach władzy. Konrad Wolski, Marcel Cichy, Roman Leski oraz Zofia Winiarska zostają aresztowani, a Agencja Wywiadu rozwiązana. Pogłębia się atmosfera niepewności i nieufności. W cieniu tych wydarzeń Sara, Monika i Maria przygotowują niebezpieczną misję uwolnienia aresztowanych przyjaciół. Wspomagane przez wytrawnych agentów MI6 oraz Miszę Popowskiego, byłego oficera rosyjskiego wywiadu i George'a Gordona, asystenta Sekretarza Generalnego NATO, dziewczyny stają do walki z czasem i przebiegłym wrogiem.

W miarę jak tajemnice wychodzą na światło dzienne, Kaziura ukazuje swoją prawdziwą tożsamość - szarej eminencji, przygotowującej na zlecenie Moskwy kampanię medialną przeciwko Zachodowi.

Dramatyczna walka na wielu frontach, pełna zwrotów akcji i zaskakujących momentów, prowadzi do nieuchronnego starcia, które przesądzi o losach międzynarodowego ładu…

Dystopia od Vincent V. Severski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Na zaufaniu nic się nie zbuduje, tylko na zależnościach, interesach, i o to trzeba dbać. Przyjaźń i zaufanie są dobre dla dzieciaków, a i to do czasu, kiedy dorosną. W naszym zawodzie przyjaźń i zaufanie to śmierć.
Rosjanie powinni przyjaźnić się z Polakami, bo tylko razem mogą pokonać Związek Radziecki.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć