Dyscyplina wiedzy: 12 opowiadań erotycznych - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Dyscyplina wiedzy: 12 opowiadań erotycznych - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.49
Audiobook - najniższa cena: 19.49
wciąż za drogo?
22.49 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
19.49 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
22.49 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ta relacja była inna niż te, które dotąd budowała. Weronika czuła, że nie zdoła w żaden sposób powstrzymać rodzącej się fascynacji i namiętności. Paweł uderzał w jej dawno zapomniane struny, teraz rozbrzmiewające całą gamą dźwięków. Odkopał w niej to, co spoczęło w zgliszczach pragnień. Używał języka, by niemal codziennie wprawiać ją w nieustanną ekstazę. Penetrował słowami każdy zakątek jej mózgu. Dosięgał najczulszych granic. Przekraczał je, nie wiedząc, czego w niej dokonuje. Nauczył słuchać siebie. Odgadywać, czego pragnie. Stał się przewodnikiem, mentorem. Dotąd jeszcze jej nie dotknął, nie pocałował, ale czuła się mu w pewien sposób oddana".

Weronika poznaje Pawła, starszego od siebie wykładowcę. Zaczynają ze sobą pisać, ale czy pójdą krok dalej i spełnią swoje fantazje i pragnienia? Czy Weronika zaryzykuje i wyruszy w podróż w głąb swoich najintymniejszych potrzeb?

To i 11 innych opowiadań o realizowaniu najskrytszych fantazji znajdziesz w kipiącym erotyzmem zbiorze spod pióra autorek LUST.

We wszystkich opowiadaniach motywem przewodnim jest nauka i lekcje... przyjemności, a bohaterami: uczennica, student, nauczycielka, wykładowca, mentorka, trener, instruktor.

Bohaterowie walczą z pożądaniem, wdają się w zakazane romanse, eksplorują granice własnej seksualności, poszukują nowych doznań. W erotycznej grze, jaka się między nimi wywiązuje, nic nie jest oczywiste i nie zawsze ten, kto ma władzę, jest tym, kto faktycznie kontroluje sytuację...

W skład zbioru wchodzą: Joga doznań, Powrót kontrolowany, Jego gorące lato, Uczyń mnie swoją, Nauczyciel geografii, Szkolenie z rozwoju osobistego, Egzamin poprawkowy, Śpiąca królewna, Nauczyciel(ka), Jedwab i miód: Pocałunek gejszy, Dyscyplina wiedzy, Nie pozwól odejść.

Audiobooka interpretują Karina Kruk, Marianna Wypart, Apoloniusz Hendorzny, Joanna Derengowska, Mirella Biel, Artur Ziajkiewicz i Karolina Sas.

Dyscyplina wiedzy: 12 opowiadań erotycznych od Black Chanterelle, Catrina Curant, Mila Lipa, Annah Viki M., SheWolf możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć