ebook Świat Szkła
4.24 / 5.00 (liczba ocen: 2591)

Świat Szkła
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 25.94
wciąż za drogo?
-30% 25.94 złpremium: 15.56 zł Lub 15.56 zł
29.90 zł
33.92 zł Lub 30.53 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
-11% 29.88 zł
33.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W 2052 roku Galaktycy zjawili się ze swoją flotą bojową. Zamiast jednak spłonąć od ich bomb, Ziemia dołączyła do ogromnego Imperium, obejmującego dużą część Drogi Mlecznej. Od chwalebnego dnia Aneksji minęło ponad sto lat. Ludzkość nie bez trudu utrzymuje kontrolę nad garstką planet na rubieżach Galaktyki i toczy wojnę z Rigelianami. Jednak po tym, jak zniszczeniu uległy floty obu stron, konflikt przycichł. Odbudowujemy okręty. Oni z pewnością również.

James McGill liczy na pokojowe rozwiązanie, ale niespodziewanie pojawia się szansa na uzyskanie technologicznej przewagi nad rywalami. McGill zostaje wezwany do Centrali i otrzymuje misję odnalezienia planety, na której występują charakterystyczne kryształowe formacje. To właśnie one umożliwiają naszym zaciekłym wrogom, Rigelianom, produkcję niezwykle wytrzymałych pancerzy.

McGill zostaje wysłany w kosmos najpierw jako zwiadowca, a później jako żołnierz Legionu Varus. Ociera się o śmierć, tocząc zmagania ze złymi kosmitami i z własnym niegodnym zaufania rządem. Kto przeżyje, a kto już nigdy nie zostanie wskrzeszony?

Świat Szkła od B. V. Larson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć