ebook Prawdziwy Anthony Fauci. Bill Gates, Big Pharma i globalna wojna przeciwko demokracji i zdrowiu publicznemu
3.7 / 5.00 (liczba ocen: 5)

Prawdziwy Anthony Fauci. Bill Gates, Big Pharma i globalna wojna przeciwko demokracji i zdrowiu publicznemu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 46.70
wciąż za drogo?
78.96 złpremium: 50.94 zł Lub 50.94 zł
-24% 63.68 zł Lub 57.31 zł
67.92 zł Lub 61.13 zł
70.00 zł
84.90 zł
46.70 zł
67.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

"Doktor Joseph Goebbels napisał, że: "Kłamstwo wypowiedziane raz pozostaje kłamstwem, ale kłamstwo wypowiedziane tysiąc razy staje się prawdą". Bardzo wiele takich kłamstw słyszymy od Fauciego i jego popleczników. Robert F. Kennedy Jr. ukazuje całe dziesięciolecia szerzenia nieprawdy." - Luc Montagnier, laureat Nagrody Nobla

Książka obszernie i bezpośrednio opisuje kontrowersje wokół osoby doktora Anthony'ego Fauciego, dyrektora National Institute of Allergy and Infectious Diseases (NIAID). Według jej autora Fauci w trakcie swojej kariery stosował manipulacje naukowe i finansowe, a także naruszał prawo, aby uzyskać kontrolę nad światową polityką zdrowotną. Współpracował również z firmami farmaceutycznymi, aby zablokować skuteczne leczenie AIDS i zmusić FDA do zatwierdzenia niebezpiecznych leków.

Robert F. Kennedy Jr. przedstawia, jak Fauci i Gates nawiązali partnerstwo, które ma na celu kontrolowanie globalnego rynku szczepionek o wartości 60 miliardów dolarów. Poprzez finansowanie i wywieranie nacisku na media, czasopisma naukowe, agencje rządowe i naukowców bezwzględnie cenzurują opozycję.

Finansowane przez firmy farmaceutyczne media głównego nurtu przekonały miliony Amerykanów, że dr Anthony Fauci jest bohaterem. Kim jest naprawdę?

Robert F. Kennedy Jr., bratanek prezydenta Kennedy'ego, jest prezesem zarządu i głównym radcą prawnym organizacji Children's Health Defense. Jest także doradcą Morgan and Morgan, kancelarii prawniczej zajmującej się procesami sądowymi w zakresie błędów lekarskich i założycielem Waterkeeper Alliance. Kennedy jest cenionym autorem, mającym na swoim koncie długą listę opublikowanych książek, w tym bestseller "New York Timesa": "Crimes Against Nature, a także "American Values: Lessons I Learned from My Family" i "Thimerosal: Let the Science Speak". Został uznany przez magazyn "Time" jednym z "Bohaterów planety" za jego sukces w pomaganiu organizacji Riverkeeper w prowadzeniu walki o przywrócenie naturalnego stanu rzeki Hudson. Jego reputacja jako zdecydowanego obrońcy środowiska i zdrowia dzieci wynika z szeregu zakończonych sukcesem działań prawnych. Otrzymał uznanie za swoją rolę w przełomowym zwycięstwie nad firmą Monsanto, a także w sprawie DuPont, która zainspirowała twórców filmu "Dark Waters" (2019).

Prawdziwy Anthony Fauci. Bill Gates, Big Pharma i globalna wojna przeciwko demokracji i zdrowiu publicznemu od Robert F. Kennedy Jr. możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć