ebook Światła w popiołach
3.77 / 5.00 (liczba ocen: 1436)

Światła w popiołach
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 34.92
Audiobook - najniższa cena: 34.92
wciąż za drogo?
44.91 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
34.43 zł
34.92 zł Lub 31.43 zł
39.92 zł
39.92 zł Lub 35.93 zł
34.90 zł
36.39 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Piąty tom mrocznej serii Remigiusza Mroza z Sewerynem Zaorskim i Kają Burzyńską. Wiele lat temu w Żeromicach doszło do makabrycznej tragedii. W opuszczonym budynku spłonęło dwoje nastolatków. Po uznaniu sprawy za wypadek nikt nie chciał do niej wracać. Zmowa milczenia niczego jednak nie załatwiła. W okolicy znaleziono zwęglone ciało. Czy to możliwe, że to jedna z tamtych rzekomych ofiar? W jaki sposób uratowała życie? Kto po tylu latach wyrównuje rachunki krzywd? Na wszystkie te pytania będzie musiała odpowiedzieć Kaja Burzyńska – twarda policjantka, która znajdzie się w sytuacji nie do pozazdroszczenia…

Wiele lat temu w trakcie licealnej imprezy w Żeromicach doszło do tragedii – dwoje nastolatków spłonęło w starym, porzuconym pustostanie. Sprawa została zakwalifikowana jako wypadek i odcisnęła się na lokalnej społeczności tak silnym piętnem, że nikt do niej nie wraca. Do czasu.

Pewnego dnia w okolicy bowiem odnajduje się zwęglone ciało, które sprawia wrażenie, jakby zostało wyniesione z dawnych zgliszczy i przeniesione w czasie. Czy należy do jednej z rzekomych ofiar? A jeśli tak, to jakim cudem ta wówczas przeżyła? I kto po tylu latach zamordował ją w tak upiorny sposób?

Odpowiedzi poszukuje wracająca po urlopie macierzyńskim Kaja Burzyńska. Do pomocy zaś musi zaangażować mężczyznę, z którym od przeszło roku nie była sam na sam. I który nie ma pojęcia, że jest ojcem jej nowo narodzonego dziecka.

O e-booku Światła w popiołach blogerzy napisali:

Remigiusz Mróz ponownie dowiódł, że doskonale potrafi wprawić czytelnika w ekscytację, która z każdą przekładaną stroną nabiera na sile. Poczujcie tę moc i dajcie porwać się historii stworzonej przez najpopularniejszego polskiego pisarza. -  Czyt-NIK - Tomasz Kosik

Światła w popiołach od Remigiusz Mróz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Jeśli czekaliście na nowe przygody Seweryna Zaorskiego i Kai Burzyńskiej, to Wasza cierpliwość została nagrodzona. Bo oto jest piąta część z udziałem tych bohaterów. Bohaterów, których pokochałem już od pierwszej części. Światła w popiołach to najnowsza książka Remigiusza Mroza, autora, który przyzwyczaił nas do nietuzinkowych historii, w których zwroty akcji, wprawiają nasz umysł w prawdziwą karuzelę myśli. A tych nie zabraknie. Możecie być tego pewni. Zaświadcza Wam to Czyt-NIK, specjalista od NIK – Najlepszych Interesujących Książek.

Natomiast nie ulega wątpliwości, że Remigiusz Mróz jest specjalistą od historii, które mocno zapadają w pamięć i serwują nam prawdziwą czytelniczą ucztę. Biorąc do rąk tę książkę, ponownie znajdziemy się w Żeromicach. To tutaj wiele lat temu podczas licealnej imprezy doszło do tragicznych wydarzeń. W starym, porzuconym pustostanie spłonęło dwoje nastolatków. Śledczy uznali, że doszło do wypadku. Nie znaleziono cech przestępstwa. Dla lokalnej społeczności wydarzenia te pozostawiły ślad w psychice. Nikt nie chciał do niej wracać. Do czasu. Niestety pewnego dnia odżyły wspomnienia. Znalezione zwęglone ciało odrodziło w mieszkańcach strach.

Czy ta sprawa znajduje wspólny mianownik? Czy historia sprzed lat doczeka sprawiedliwości i ukaże prawdę, która pozostawiła zgliszcza? Odpowiedzi na te pytania zna Seweryn Zaorski, Kaja Burzyńska i Remigiusz Mróz. Poznajcie ją i Wy i koniecznie sięgnijcie po Światła w popiołach.

Jedyną rzeczą, której Zaorski nie jest pewny, to jego ojcostwo. Czy to on jest ojcem Adasia? Czy powracająca po urlopie macierzyńskim Kaja Burzyńska odkryje prawdę? Czy ich relacje prywatne przełożą się na pracę przy śledztwie? Sprawdźcie to! A pewne jest to, że Zaorski i Burzyńska już na stałe wpisali się w czołówkę bohaterów polskiej literatury kryminalnej. Dlatego warto ich poznać i zaprzyjaźnić się z nimi. Zdecydowanie polecam.

Światła w popiołach to piąte już spotkanie z Zaorskim i Burzyńską. Ta część to kolejny powód do tego, aby poznać tych bohaterów. Bohaterów, których mieliśmy okazję spotkać się już we wcześniejszych częściach (Listy zza grobu, Głosy z zaświatów, Szepty spoza nicości, Obrazy z przeszłości). Nie ukrywam, że ta seria cieszy się moim ogromnym uznaniem, a Remigiusz Mróz ponownie dowiódł, że doskonale potrafi wprawić czytelnika w ekscytację, która z każdą przekładaną stroną nabiera na sile. Poczujcie tę moc i dajcie porwać się historii stworzonej przez najpopularniejszego polskiego pisarza.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć