ebook Przed Wielkim Wybuchem. O początkach wszechświata i o tym, co jest poza nim
4.07 / 5.00 (liczba ocen: 446)

Przed Wielkim Wybuchem. O początkach wszechświata i o tym, co jest poza nim
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 30.01
wciąż za drogo?
37.20 złpremium: 24.00 zł Lub 24.00 zł
28.00 zł
-16% 30.01 zł Lub 27.01 zł
30.80 zł Lub 27.72 zł
33.90 zł
32.94 zł
36.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Jaka jest ta książka? Magnetyczna. Urzekająca. Inspirująca. Błyskotliwa. Książka Laury Mersini-Houghton Przed Wielkim Wybuchem opowiada o wielkiej zmianie w sposobie myślenia, jaka dokonała się w fizyce i kosmologii na początku XXI wieku otóż nasz Wszechświat może nie być jedynym, jaki istnieje, mamy bowiem przesłanki, aby sądzić, że w rzeczywistości stanowi część wieloświata. Jakie to przesłanki? Skąd wzięła się myśl o innych wszechświatach i jakie ma podstawy naukowe? Jak zdobyliśmy dowody na poparcie tej tezy? Autorka precyzyjnie i wyczerpująco odpowiada na te pytania, unikając wikłania się w trudne do zrozumienia szczegóły, które mogłyby zniechęcić czytelnika. Czyni to z lekkością i płynnością, zapraszając czytelnika do świata swoich naukowych fascynacji i wzbogacając opowieść elementami własnej biografii. Właśnie fragmenty dotyczące jej życiowej drogi, umiejętnie wplecione w naukowe wywody, czynią Przed Wielkim Wybuchem jedną z najbardziej osobistych książek popularnonaukowych, jakie kiedykolwiek napisano.

Laura Mersini-Houghton jest amerykańskim kosmologiem i fizykiem teoretycznym albańskiego pochodzenia. Jest profesorem na Uniwersytecie Północnej Karoliny. Zwolenniczka hipotezy wieloświata i autorka teorii, zgodnie z którą anomalie w strukturze naszego Wszechświecie są związane z jego oddziaływaniem z innymi wszechświatami. W 2015 roku nominowana do Nagrody Nobla.

Przed Wielkim Wybuchem. O początkach wszechświata i o tym, co jest poza nim od Laura Mersini-Houghton możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć