ebook Polowanie na czas - audiobook
4.24 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4864)

Polowanie na czas - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 32.65
Audiobook - najniższa cena: 31.43
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
31.43 zł
34.57 zł Lub 31.11 zł
38.90 zł
41.76 zł Lub 37.58 zł
36.96 zł
40.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czwarta część pełnej tajemnic i zwrotów akcji serii o Colterze Shaw. Allison Parker i jej nastoletnia córka Hannah zniknęły. Marty Harmon, ekscentryczny przełożony genialnej inżynierki, zatrudnia Coltera, by je odnalazł i ochronił przed niebezpieczeństwem. Choć Shaw nie bez powodu uważany jest za jednego z najlepszych tropicieli zaginionych – także tych, którzy wcale nie chcą zostać odnalezieni – z czasem zaczyna rozumieć, że nie będzie to łatwe zadanie…

Allison, genialna inżynierka, projektująca rewolucyjne rozwiązania techniczne w nowoczesnych reaktorach jądrowych, potrafi doskonale zacierać za sobą ślady. Wkrótce powód ucieczki matki i córki staje się oczywisty. Ściga je Jon Merritt, były mąż Allison i ojciec Hannah, który niedawno wyszedł z więzienia.

Wściekły ekspolicjant jest gotów zrobić wszystko, by je odnaleźć. Oprócz niego kobietom depcze po piętach także para płatnych zabójców, którzy czerpią ogromną przyjemność z mordowania i pomysłowego pozbywania się ciał swoich ofiar.

Im dłużej Shaw tropi uciekinierki, tym trudniejsza do rozszyfrowania staje się zagadka.
Czy uda mu się poznać prawdę i dotrzeć do Allison i Hannah, zanim będzie za późno?

Audiobooka interpretuje Artur Bocheński.

Polowanie na czas od Jeffery Deaver możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć