ebook Kocia Szajka i gondola przemytników - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Kocia Szajka i gondola przemytników - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 25.90
Audiobook - najniższa cena: 14.00
wciąż za drogo?
-49% 14.00 zł Lub 12.60 zł
-16% 19.90 zł
-10% 25.19 zł Lub 22.67 zł
25.19 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kolejna część uwielbianej przez dzieci przygodowej serii Agaty Romaniuk. Z palazzo del Monte ktoś wykrada drogocenne księgi i przemyca je za miasto. Koci detektywi podejmują śledztwo. Czy w sprawę zamieszana jest mafia czarnych myszy?

Przybij piątkę Kociej Szajce i daj się porwać detektywistycznej przygodzie!

Tej jesieni miłość unosi się w powietrzu… Korzystając z romantycznej aury, Kocia Szajka pakuje walizki i rusza do Wenecji, włoskiego miasta poprzecinanego kanałami. W planach są karnawałowe zabawy i popijanie kotoccino. Tymczasem Wenecja wita koty poważną sprawą kryminalną. Z palazzo del Monte ktoś wykrada drogocenne księgi i przemyca je za miasto. Koci detektywi podejmują śledztwo. Czy w sprawę zamieszana jest mafia czarnych myszy? Kim jest Ratto Rossini? I co oznacza pusty rękaw karnawałowego płaszcza? Do jasnej myszery, włoska draka rozkręca się na dobre!

O autorce audiobooka „Kocia Szajka i gondola przemytników”:
Agata Romaniuk – pisarka, reporterka, socjolożka. Kocistka rozkochana w przygodach i małych miasteczkach. Jako Pani Wieczorynka opowiada w internecie improwizowane bajki na życzenie dzieci.

Audiobook „Kocia Szajka i gondola przemytników” to wyśmienita lektura dla czytelników w wieku 6-8 lat.

Audiobooka interpretuje Agata Romaniuk.

Kocia Szajka i gondola przemytników od Agata Romaniuk możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć