ebook Blisko ciebie
4.43 / 5.00 (liczba ocen: 41)

Blisko ciebie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 30.89
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
30.89 zł Lub 27.80 zł
39.90 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
30.87 zł
32.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Drugie spotkanie z bohaterami „Mazurskiej Opowieści”. Ewa i Marcin przygotowują się do corocznego wyjazdu do Augustowa. Ewie dokuczają dolegliwości ciążowe i dręczą ją niepokoje związane z wyjazdem. Jest przekonana, że w Augustowie wydarzy się coś złego. Jednak nie chcąc martwić męża, zachowuje te przemyślenia dla siebie…

Gdy nie spodziewałam się już niczego, dostałam wszystko…

Jak się okazuje – przeczucia Ewy się sprawdzają: Marcin ginie w tragicznym wypadku, a ona traci dziecko. Jest przeświadczona, że gdyby powiedziała Marcinowi o swoich wątpliwościach, do wyjazdu by nie doszło, a on by nie zginął.

Po jakimś czasie o tragicznych wydarzeniach dowiaduje się Grzegorz – mężczyzna, którego wiele lat temu Ewa wyciągnęła z kłopotów. Obecnie mieszka w Livorno, gdzie prowadzi winnicę. Postanawia pomóc dawnej koleżance i proponuje jej wyjazd do Włoch. Początkowo Ewa nawet nie chce o tym słyszeć, ale w końcu uświadamia sobie, że być może zmiana otoczenia to dla niej ostatnia szansa na wyjście z żałoby.

„Fascynująca powieść, która pochłania czytelników, nie dając chwili wytchnienia. Polecam serdecznie!” – Edyta Świętek

Blisko ciebie od Agnieszka Polaszek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć