ebook Być synową i nie zwariować - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Być synową i nie zwariować - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 18.95
Audiobook - najniższa cena: 19.95
wciąż za drogo?
-13% 31.92 złpremium: 19.15 zł Lub 19.15 zł
19.95 zł
-22% 31.12 zł Lub 28.01 zł
33.92 zł Lub 30.53 zł
39.90 zł
32.84 zł
35.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jak się nie zgubić w trójkącie bermudzkim teściowa-syn-synowa? W bestsellerowej książce „Być córką i nie zwariować” psycholożka i psychoterapeutka Katarzyna Miller oraz dziennikarka Anna Bimer przeanalizowały relacje córek i matek, w tej przyglądają się relacjom równie trudnym – synowych z teściowymi. Czasami spoglądają na nie z perspektywy teściowych, ale w większości skupiają się na problemach żon i partnerek mężczyzn, a nie ich matek.

Bycie synową nie jest łatwe. I to od samego początku. Kobieta, często młoda, wchodzi do obcej rodziny, która przyjmuje ją różnie: jedna ciepło i serdecznie, inna obojętnie, a jeszcze inna – z rezerwą, a czasem nawet z niechęcią. Spotykają się dwie kobiety – jedna starsza, druga młodsza, wychowana przez inną kobietę. Obydwie ukształtowane przez pokolenia kobiet w swoich rodzinach. Obydwie w relacji z tym samym mężczyzną – jedna z nich go urodziła i wychowała, druga – układa sobie z nim życie.

Mężczyzna zwykle się stara, lecz nie zawsze potrafi ułatwić partnerce kontakt ze swoją matką, która dla synowej często pozostaje tajemnicą.

Można śmiało powiedzieć, że układ teściowa-syn-synowa to potencjalny trójkąt bermudzki. Audiobook „Być synową i nie zwariować” jest przewodnikiem dla kobiet, które chcą wiedzieć, jak się w nim nie zgubić.

Audiobooka interpretują Katarzyna Jamróz i Małgorzata Lewińska.

Być synową i nie zwariować od Anna Bimer, Katarzyna Miller możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć