Wakacje uległej - seria erotyczna BDSM - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Wakacje uległej - seria erotyczna BDSM - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 6.23
Audiobook - najniższa cena: 7.19
7.19 złpremium: 4.00 zł Lub 4.00 zł
7.99 zł
7.99 zł Lub 7.19 zł
7.99 zł Lub 7.19 zł
7.19 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Chodź, Mirabell, zobaczymy, na co cię stać. Jego głos jest ciepły, a jednocześnie szorstki i surowy. Po podwórzu kręcą się ludzie, ale się nie zatrzymujemy. Zdaje się, że Tom ma jasno określony plan. Uspokaja mnie to, że ja nie muszę go mieć, nie muszę nic planować, o nic się troszczyć. O nic poza spełnieniem jego poleceń ale to łatwe. Odpoczywam, mimo że moje ciało dostaje w kość, ja odpoczywam. Kątem oka widzę innych, jakiś mężczyzna właśnie batoży przy ogrodzeniu młodego chłopaka, który ucieka spod bata. Głupi, to tylko wywołuje salwę śmiechów i dodaje kolejne ciosy. Chociaż kto go tam wie, może taki był jego cel. Kiedyś, gdy byłam początkującą uległą, też zdarzało mi się prowokować, aby dostać karę, teraz nie pozwalam sobie na takie fortele, teraz wymagam więcej od dominującego i od siebie."

Mirabell nigdy nie wie, jaki scenariusz czeka ją na Urlopie. Kim będzie i do czego będzie zmuszona. Ekscytacja miesza się z lękiem. Kim będzie mężczyzna lub kobieta, której będzie musiała się podporządkować? Jak będzie wyglądała jej nietypowa służba? Jakie wymagania zostaną przed nią postawione? Cóż, okazuje się, że tym razem scenariusz jest urozmaicony, a ona staje się klaczką w specyficznej stadninie...

Seria zawiera 3 opowiadania erotyczne:

Wakacje uległej 1: Pan i Uległa

Wakacje uległej 2: Padok

Wakacje uległej 3: Wyścig

Audiobooka interpretuje Marianna Wypart.

Wakacje uległej - seria erotyczna BDSM od Catrina Curant możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć