ebook Pułapka na szczury
4.07 / 5.00 (liczba ocen: 75)

Pułapka na szczury
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 28.05
wciąż za drogo?
33.47 złpremium: 21.59 zł Lub 21.59 zł
28.05 zł Lub 25.25 zł
28.79 zł Lub 25.91 zł
28.90 zł
32.00 zł
28.79 zł
32.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W altanie śmietnikowej na gdańskim osiedlu zostają znalezione poćwiartowane zwłoki. Prowadzący śledztwo komisarz Sławomir Kruk przypuszcza, że zmarły padł ofiarą zemsty za coś, co wydarzyło się dwadzieścia lat wcześniej.

Gdy Kruk odkrywa, co się wtedy stało, zaczyna sprzyjać zabójcy. Wkrótce znika drugi uczestnik wydarzeń sprzed lat, a Kruk, zamiast skupić się na poszukiwaniach, sabotuje własne śledztwo.
Jednak podwładna z jego grupy zadaniowej, Krystyna Bielińska, rozpoznaje intencje komisarza. Nie zamierza pozwolić, żeby Kruk przymykał oczy na kolejne zabójstwa. Otwarcie występuje przeciwko niemu i żąda, by działał w obronie życia i prawa.

Kruk gardzi tymi, o życie których toczy się gra.
Tym gorzej dla nich.

O e-booku Pułapka na szczury blogerzy napisali:

Sławomir Kruk działa nieszablonowo. W swych krokach stawianych w tym śledztwie jest zdeterminowany, nie stosuje półśrodków, zastępników. Jego decyzje są tak bardzo tajemnicze, że nie oderwiecie się od lektury, dopóki nie poznacie prawdy zapisanej na kartach najnowszego kryminału Piotra Górskiego. - Czyt-NIK - Tomasz Kosik

Pułapka na szczury od Piotr Górski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Sławomir Kruk to bohater, który mocno wkomponował się w czołówkę bohaterów polskiej literatury kryminalnej. Jego „pisarski ojciec” Piotr Górski ponownie zachwyca kreatywnością zawiłej intrygi, w którą komisarz dał się wplątać, a wraz z nim, my – czytelnicy, łaknący takich kryminalnych perełek. Bo to, że Pułapka na szczury jest ważnym tytułem i mocnym głosem wspomnianego gatunku, przyzna każdy, kto sięgnie po najnowszą książkę autora.

Co tym razem pisarz przygotował dla spragnionych mocnych wrażeń miłośników kryminałów? W jakie tarapaty dał wplątać się komisarz Kruk? Koniecznie przekonajcie się sami i dajcie złapać się w Pułapkę na szczury. A proszę mi wierzyć będzie się działo. Już od pierwszej strony będziemy w permanentnym strachu o każdy krok stawiany przez bohatera tej niezwykłej serii. Zatem przygotujcie się na mocne uderzenie. Te trafia w nas z ogromną siłą, gdy na jednej z altan śmietnikowych gdańskiego osiedla odkrywamy poćwiartowane zwłoki. Doświadczony Sławomir Kruk przypuszcza, że ofiara zabita została w akcie zemsty. Zemsty za wydarzenia sprzed dwudziestu lat. Co dziwne, okazuje się, że komisarz dąży do sabotowania własnego śledztwa. Dlaczego? Czyżby znał mordercę i postanowił go kryć? A może zabieg ten jest niekonwencjonalną drogą prowadzącą do poznania personaliów mordercy? Co tu się dzieje? W co gra Kruk?

Nie ukrywam, że te pytania krążyły w mej głowie podczas odkrywania kolejnych elementów tej zawiłej, morderczej układanki. Układanki, w której niczym puzzle składamy obraz tej zbrodni, w której znaki zapytania mnożą się w zatrważającym tempie. Czy odpowiedzi doprowadzą nas do odkrycia prawdy? Możecie być pewni, że Piotr Górski zadbał o to, abyśmy nie prędko wpadli na właściwy trop. A to w doskonale skrojonym kryminale jest sprawą pożądaną.

Co ważne przełożona Kruka, Krystyna Bielińska rozpoznaje intencje komisarza związane ze sposobem prowadzenia przez niego śledztwa. Dąży do tego, aby zaprzestał on swoich niewytłumaczalnych metod prowadzenia dochodzenia. Podejrzewa, że zmierza on do ukrycia pewnych tajemnic. Jakich? Dlaczego? Czy tym samym komisarz przekreśli swoją dotychczasową karierę? Zdecydowanie nie przekreślajcie swej szansy na odkrycie tej prawdy i sięgnijcie po Pułapkę na szczury. Ten kryminał da Wam wiele więcej niż inne kryminały, ponieważ ta historia mocno wbije się w Waszą psychikę, dostarczając Wam niezapomnianych wrażeń.

Bez wątpienia Sławomir Kruk działa nieszablonowo. W swych krokach stawianych w tym śledztwie jest zdeterminowany, nie stosuje półśrodków, zastępników. Jego decyzje są tak bardzo tajemnicze, że nie oderwiecie się od lektury, dopóki nie poznacie prawdy zapisanej na kartach najnowszego kryminału Piotra Górskiego, autora, który tym cyklem zapewnił sobie czołowe miejsce wśród polskich twórców tego gatunku. Jeśli jesteście wytrawnymi koneserami kryminałów, to koniecznie musicie sięgnąć po tę książkę. Jeśli Wasza domowa biblioteczka przepełniona jest NIK – Najlepszymi Interesującymi Książkami, to Pułapka na szczury musi znaleźć należne miejsce na Waszej półce. Zdecydowanie polecam! Doskonała kryminalna zagadka, sprawi, że czeka Was prawdziwa czytelnicza uczta. Czyt-NIK Wam to gwarantuje.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć