ebook Śmierć na Wenecji
3.82 / 5.00 (liczba ocen: 177)

Śmierć na Wenecji
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 29.90
Audiobook - najniższa cena: 27.08
wciąż za drogo?
28.34 zł
-33% 29.90 zł
-16% 33.75 zł Lub 30.38 zł
34.64 zł
35.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Tonący Szczupaczyńskiej się chwyta, a fani kryminałów retro jednej z bestsellerowych książek z serii, w której jest ona główną bohaterką. Autorkę Marylę Szymiczkową, wdowę po prenumeratorze „Przekroju” i królową pischingera, powołało do życia małżeństwo pisarzy Jacek Dehnel i Piotr Tarczyński. Ten niezwykły duet łączy wielki talent literacki i niezrównaną wiedzę o życiu codziennym Krakowa końca XIX i początku XX wieku. Gwarantuje to pasjonującą podróż w czasie z detektywką, która wie, że tajemnice same się nie rozwiążą.

Ulewny lipiec 1903 roku. W Rzymie kona papież, a Kraków nawiedza wielka woda – Wisła występuje z brzegów i zatapia miasto. Rzeczywistość się zmienia, lecz nie dla samozwańczej detektywki Zofii Szczupaczyńskiej, która musi rozwiązać kryminalną zagadkę. Ofiary są dwie: jedna znaleziona w rzece, druga w wannie.

Profesorowa Szczupaczyńska rzuca się w wir śledztwa i próbuje wyłowić prawdę ze świadków, którzy nabrali wody w usta. Na trop naprowadza ją list denata wysłany przez niego przed śmiercią.

Czy ulice zmienione w rzeki powstrzymają nieustępliwą śledczą, a dowody rozmytych zbrodni wypłyną na światło dzienne? I czy w końcu szacowny mąż profesorowej odkryje, w czym tak naprawdę jego żona czuje się jak ryba w wodzie?

Śmierć na Wenecji od Maryla Szymiczkowa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Ludzie oddryfowują od siebie z wiekiem, jeśli nie trzyma ich blisko przyzwyczajenie, wspólne sprawy, spotkania, rozmowy.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć