Słoneczne języki - antologia erotyki wakacyjnej - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Słoneczne języki - antologia erotyki wakacyjnej - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.49
Audiobook - najniższa cena: 19.49
wciąż za drogo?
22.49 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
19.49 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
20.57 zł
22.49 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

...złote promienie zachodzącego słońca rozlewały się po jeziorze, tworząc przed ich oczami zapierający dech w piersiach spektakl świateł. Ciepły wiatr muskał ich twarze i rozwiewał włosy. Mężczyzna pewną ręką trzymał ster i Alessandra zauważyła, jak przy każdym skręcie napina się jego biceps. Pomyślała, że ten moment na niewielkiej, drewnianej łodzi jest bardziej romantyczny niż każdy wieczór, jaki spędziła do tej pory z Andreą."

Alessandra spędza z narzeczonym wymarzone wakacje nad jeziorem Como. Ale nie jest idealnie. Doskwiera jej samotność, a w głębi duszy pragnie namiętności jak z powieści, które czyta. Niespodziewanie los stawia na jej drodze mężczyznę innego niż wszyscy, których znała do tej pory. Siła mięśni w połączeniu ze złocistą opalenizną może namieszać w głowie. Czy Alessandra odważy się zawalczyć o swoje szczęście?

Lato otwiera przed bohater(k)ami zbioru "Słoneczne języki" nowe możliwości. Kusi pięknymi plażami, zapierającymi dech w piersi plenerami, ale nie tylko. Gorący, wakacyjny romans z przystojnym nieznajomym, trójkąt z dwoma mężczyznami, dotyk kochanki na plaży, a może seks grupowy?

Wakacje to idealny czas, by przełamać swoje bariery i zrealizować najskrytsze fantazje.

A może nawet znaleźć miłość?

W skład zbioru wchodzi 10 gorących, niezwykle zmysłowych opowiadań: Greckie wakacje z teściową, Bardzo upalne lato, Jej wilgotne lato, Dolce Vita, Słoneczne języki, Biwak, Nadmorska noc, Viola, Miłość na wakacje, Trójkąt jak ze snu.

Audiobooka interpretują Karina Kruk, Mateusz Drozda, Masza Bogucka, Apoloniusz Hendorzny, Joanna Derengowska, Mirella Biel, Artur Ziajkiewicz i Karolina Sas.

Słoneczne języki - antologia erotyki wakacyjnej od Camille Bech, Annah Viki M., Ewa Maciejczuk, Victoria Październy, SheWolf, VER możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć