Erotyczny zodiak: 10 opowiadań dla Wodnika - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Erotyczny zodiak: 10 opowiadań dla Wodnika - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.34
Audiobook - najniższa cena: 19.49
wciąż za drogo?
22.49 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
19.49 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
22.49 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nie chciałem czekać. Dopadłem do niej i całym sobą przygwoździłem do pieca kaflowego. Nachyliłem się i ugryzłem płatek jej ucha. Opuściła ręce wzdłuż ciała i poddała mi się zupełnie. Bardzo powoli zdejmowałem jej podkoszulek, trąc palcami o gładką skórę. Odsunąłem się tylko na chwilę, by ściągnąć jej go przez głowę, i na powrót przycisnąłem ją do pieca. Jej drobne piersi rozgniatałem swoim torsem. Dołożyłem dłonie. Sutki miała sterczące. Ścisnąłem, syknęła. Nie chciałem być delikatny, zdawało mi się, że ona także nie chce mojej delikatności. Oboje chcieliśmy siebie mocno, tu i teraz. Naparłem na nią i wcisnąłem się w jej usta."

Spokojny pisarz po pięćdziesiątce wyjeżdża do uzdrowiska. Pewnego deszczowego dnia poznaje miejscową kelnerkę młodą, tajemniczą dziewczynę i zaczyna o niej fantazjować. Po przypadkowym spotkaniu rudowłosa zaprasza go na herbatę. Ogień między nimi zaczyna płonąć i wkrótce na światło dzienne wyjdą ich najbardziej skrywane fantazje... (Ognista dziewczyna, Annah Viki M.)

Jesteś zodiakarą"? Seria Erotyczny Zodiak" jest w takim razie dla Ciebie!

Wydawnictwo LUST przedstawia nowy cykl, który zainteresuje zwłaszcza miłośników/miłośniczki horoskopów i wszystkie osoby, które wierzą w moc znaków.

Kolejna część powstała z myślą o Wodnikach i jest związana z ich miłosną charakterystyką.

Osoby spod tego znaku są pełne sprzeczności. Z jednej strony niezależne, ceniące różnorodność i chętne do eksperymentowania, z drugiej zaskakują swoją lojalnością w związkach. Pragną znaleźć tę jedną osobę, która pozwoli im w łóżku na pełną otwartość i bycie sobą. Czasem tylko mogą mieć problem z romantyzmem, więc nad tą sferą mogłyby popracować. Niemniej Wodnicy to kochanki i kochankowie godni zaufania, myślący o relacji przyszłościowo.

Niech ten tom dostarczy Wam dreszczyku emocji, zmysłowych doznań i przyjemności równie gorącej co wspomnienie letniego romansu!

W skład zbioru wchodzą następujące opowiadania: Ognista dziewczyna, Nadzwyczajny szef, Walentynki: Amanda, Fabryka Poziomek: Glory hole, Śpiąca królewna, Wolna kobieta, Kochankowie, Zakazany owoc, Pod słońcem Nevady, Isabella I Torben.

Audiobooka interpretują Marianna Wypart, Radosław Baran, Katarzyna Laskowska, Patrycja Mor, Marta Borucka, Masza Bogucka, Joanna Derengowska i Karolina Sas.
Erotyczny zodiak: 10 opowiadań dla Wodnika od Camille Bech, Catrina Curant, B. J. Hermansson, Chrystelle LeRoy, Annah Viki M., SheWolf możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć