ebook Duch śmierci - audiobook
2.98 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 31)

Duch śmierci - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - najniższa cena: 15.50
Audiobook - najniższa cena: 16.00
wciąż za drogo?
16.00 zł
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
39.99 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
32.92 zł
35.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jak uciec od dawnej klątwy i zmienić straszną wizję własnej zagłady? Czy oddanie duszy Bogu Śmierci to jedyna szansa na ocalenie młodej kobiety? I jak sprawić, by w upiornych mrokach ciemności znalazło się miejsce na prawdziwą miłość?

Młodą Evelin Shadow prześladują demony przeszłości. Gdy miała zaledwie trzynaście lat, matka próbowała ją zabić i rzuciła na nią klątwę, wedle której dziewczyna miała umrzeć w swoje dwudzieste trzecie urodziny.

Tego dnia rzeczywiście zostaje skazana na śmierć, lecz dostaje szansę sprzedania swej duszy Bogu Śmierci, jako jego narzeczona. Tak też się dzieje. Wkrótce Evelin uświadamia sobie, że jakkolwiek potoczą się sprawy, nie będą one miały dla niej szczęśliwego zakończenia.

Wyciągnęłam rękę w stronę klamki, ale po chwili się zawahałam. A jeśli tam też czeka na mnie coś, czego nie da się wytłumaczyć? Jestem już zmęczona.

Zacisnęłam dłoń w pięść, a niech się dzieje, co ma się dziać, chwyciłam za klamkę i otworzyłam.

Kiedy pchnęłam drzwi, wiedziałam już tylko jedno - ciemność mnie przechytrzyła i dopadła. Zamiast w klubie znalazłam się mniej więcej na wysokości dziesiątego piętra we wznoszonym dopiero budynku. Jeden krok i oto jestem na krawędzi śmierci, pozostał mi jedynie krzyk. To zabawne, że w takich chwilach świat zdaje się toczyć w zwolnionym tempie. Można wszystko zobaczyć, o wszystkim pomyśleć. Niewątpliwie jest to szansa, by sekundę przed śmiercią człowiek pojął, jakie było jego życie.

Czuję, jak ciało samo się pcha, by po chwili znaleźć się na dole. Ostatnia próba złapania się czegoś, ostatnia, daremna próba ratunku. Znów łzy w oczach i pytanie dlaczego ja?"."

Przed tobą pełna mrocznych tajemnic i nagłych zwrotów akcji fascynująca opowieść o tragicznych wyborach, z których każdy zakończy się śmiercią w męczarniach głównej bohaterki. Jeśli lubisz nieoczywiste powieści z pogranicza jawy i sennego koszmaru, dzieje młodej barmanki Evelin Shadow, z pewnością rozbudzą twą ciekawość i skłonią do osobistych refleksji nad życiem pozagrobowym.

Audiobooka interpretuje Diana Giurow.
Duch śmierci od Agnieszka Sztajkowska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć