Linka w mysim mieście
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Linka w mysim mieście
ebook: pdf

E-book - najniższa cena: 40.22
Audiobook - najniższa cena: 26.74
wciąż za drogo?
46.80 zł
48.00 zł Lub 43.20 zł
40.22 zł
41.72 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Może kiedyś chciałeś pobujać w obłokach, czy tak jak Linka uciec od świata z powodu trudnych emocji. Bywa, że świat traci kolor i pojawia się ktoś, kto burzy jego porządek i wtedy chce się wyjść z domu i znaleźć bardziej przyjazne miejsce.

Kiedy nieoczekiwanie w życiu Linki pojawia się Pani De i zaczyna panoszyć się jakby była u siebie Linka ucieka do krainy wyobraźni i dzięki mysiej rodzinie pokonuje najróżniejsze przeciwności. W podróży towarzyszy jej ukochana kotka Marcjanna, która służy dobrą radą i pomaga w trudnych sytuacjach. W mysim mieście Linka czuje się dobrze i bezpiecznie. Spotyka tam mysią przyjaciółkę i jej rodzinę. Zapomina, że jest samotna. Poznaje tam smutnego, tajemniczego chłopca, który nie ma ochoty z nikim się przyjaźnić.

Książka jest metaforyczną, nostalgiczną opowieścią o depresji, która dręcząc rodziców dopada również dzieci. Rzeczywistość miesza się tu ze światem wyobraźni, w którym mała dziewczynka odnajduje spokój i siłę. Mimo trudnego tematu

Czytelnik nie raz się uśmiechnie. To historia o sile wyobraźni, cierpliwości i odwadze – w której – jak w klasycznej baśni zawsze zwycięża dobro. Zatem…wystarczy tylko zajrzeć do książki i razem z Linką wypowiedzieć odpowiednie zaklęcie – klucz aby znaleźć się w mysim mieście pod podłogą.

Linka w mysim mieście od Katarzyna Ryrych możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć