ebook Podcast od podstaw. Zbuduj zasięgi, markę i rozwiń biznes - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Podcast od podstaw. Zbuduj zasięgi, markę i rozwiń biznes - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 40.68
Audiobook - polecana oferta: 43.92
wciąż za drogo?
51.06 złpremium: 32.94 zł Lub 32.94 zł
43.92 zł Lub 39.53 zł
49.00 zł
54.90 zł
54.90 zł
41.18 zł
43.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Prawdziwa skarbnica wiedzy, oparta na praktyce i sukcesie autora, którego podcasty przesłuchano już ponad 2,5 mln razy!

Ten poradnik w prosty i zrozumiały sposób wprowadzi cię w świat podcastów. Twórca dwóch popularnych podcastów odkryje przed tobą wszystkie kulisy ich tworzenia. W pełnej praktycznych treści książce napisanej bez zbędnych dygresji znajdziesz niezastąpione wskazówki i techniki, które pomogą ci w przygotowaniu i promocji swojego materiału. 

Odkryj tajniki fascynującego świata podcastów i dowiedz się:

  • od czego zacząć, 
  • jak wybrać odpowiedni temat, 
  • jakiego sprzętu użyć, 
  • na co zwracać uwagę
  • jak skutecznie dotrzeć do słuchaczy,
  • jak monetyzować podcastowe treści.

Wojciech Strózik dzieli się sprawdzonymi strategiami promocji, które pozwolą ci dotrzeć do szerokiej publiczności i zdobyć lojalnych słuchaczy. Poznasz sekrety budowania marki osobistej i efektywnego marketingu podcastowego. Znajdziesz tu także inspirujące komentarze innych internetowych twórców. Zapewnią ci one motywację i dodadzą pewności siebie podczas tworzenia własnych nagrań.

Czas zrealizować swoje podcastowe marzenia! Nie przegap tej wyjątkowej okazji i sięgnij po książkę Podcast od podstaw  już teraz. Na jej stronach znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć swoją podcastową przygodę. Nie czekaj. Zacznij działać już dzisiaj!

Wojciech Strózik jest doświadczonym menedżerem, twórcą internetowym oraz trenerem, autorem dwóch popularnych podcastów: „Rozwój Osobisty Dla Każdego” oraz „Bajkowy Podcast”. Jest pomysłodawcą i uczestnikiem projektu Najlepsze Polskie Podcasty, a także współorganizatorem największej w Polsce konferencji poświęconej podcastom PyrCaster. Jego celem jest pomagać i inspirować do działania. Udziela wsparcia w obszarach kompetencji miękkich, marki osobistej, komunikacji, rozwoju zawodowego, kompetencji menedżerskich oraz tworzenia podcastów.

Audiobooka interpretuje Wojciech Strózik.

Podcast od podstaw. Zbuduj zasięgi, markę i rozwiń biznes od Wojciech Strózik możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć