ebook Feynmana wykłady. Elektrodynamika kwantowa QED
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Feynmana wykłady. Elektrodynamika kwantowa QED
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 48.30
wciąż za drogo?
-19% 55.20 zł Lub 49.68 zł
61.00 zł
48.30 zł
57.13 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ceniony za błyskotliwe i oryginalne spostrzeżenia dotyczące świata fizycznego, laureat Nagrody Nobla, Richard Feynman, miał niezwykły talent do wyjaśniania ogółowi społeczeństwa trudnych pojęć. Używając codziennego języka, koncepcji przestrzennych, wizualizacji i swoich słynnych „diagramów Feynmana”, w jasny i humorystyczny sposób przekazywał laikom i znawcom tematu zarówno treść, jak i ducha elektrodynamiki kwantowej (QED).

Ta zredagowana wersja czterech wykładów na temat QED, które Feynman wygłosił na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles, jest prawdopodobnie najlepszym przykładem jego zdolności komunikowania zarówno istoty, jak i ducha nauki dla laika. I nie miała sobie równych od czasu jej publikacji.

Ta książka to rodzaj przewodnika po elektrodynamice kwantowej dla studentów fizyki i dziedzin pokrewnych, nauczycieli i pracowników naukowych, dla wszystkich interesujących się fizyką.

Richard P. Feynman był profesorem fizyki w Kalifornijskim Instytucie Technologicznym od 1951 do 1988 roku. W 1965 roku otrzymał Nagrodę Nobla za wkład w rozwój elektrodynamiki kwantowej. Dzięki swoim popularnym książkom stał się jedną z najbardziej popularnych postaci XX stulecia.

Feynmana wykłady. Elektrodynamika kwantowa QED od Richard Paul Feynman możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć