ebook The Last Breath - audiobook
4.17 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 23)

The Last Breath - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 25.20
Audiobook - najniższa cena: 27.93
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
33.92 zł Lub 30.53 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
39.90 zł
27.93 zł
34.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Gdy Hayley Flores postanawia nadrobić stracone lata, nie spodziewa się, że jej życie zmieni się o 180 stopni. Przypadkowy pocałunek z Hunter Morganem, popularnym muzykiem, wywołuje serię niespodziewanych wydarzeń, a ich losy zaczynają się ze sobą przeplatać. Audiobook „The Last Breath” to wzruszająca, ciepła opowieść o dwójce młodych ludzi, którzy przypadkiem się odnajdują.

Hayley Flores jest spokojną studentką pielęgniarstwa, przykłada się do nauki, a od imprez woli spędzanie czasu ze swoją najlepszą przyjaciółką i wolontariat w szpitalu. Jednak w dwudzieste pierwsze urodziny zauważa, że w jej życiu brakuje spontaniczności. Tworzy więc szaloną listę zadań, która ma jej pomóc nadrobić stracone lata.

Hunter Morgan stał się popularny na kampusie, gdy porzucił sport dla muzycznej kariery. Jest pewny siebie, nie stroni od zabawy i lubi wyzwania. Jednym z nich staje się dla niego Hayley, która najpierw go całuje, a potem ucieka, nie podając nawet swojego imienia. Przypadkowy pocałunek wywołuje serię niespodziewanych wydarzeń, a losy Huntera i Hayley zaczynają się ze sobą przeplatać.

Audiobooka interpretują Małgorzata Kozłowska i Jędrzej Hycnar.

The Last Breath od C.S. Riley możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć