ebook Besties. Na zawsze
4.02 / 5.00 (liczba ocen: 120)

Besties. Na zawsze
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 3 miesiącach
E-book - polecana oferta: 34.66
Audiobook - najniższa cena: 40.89
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
34.66 zł Lub 31.19 zł
44.90 zł
44.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
34.64 zł
36.96 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Connora i Katie od zawsze łączyła specjalna więź – od momentu, gdy jako czternastolatek wziął na ręce nowo narodzoną córkę swojego przyjaciela. I choć nie był cały czas przy niej – mieszkali przecież na dwóch różnych kontynentach – to i tak pozostawał jej bestie i zawsze o nią dbał. W końcu była jego ulubionym człowiekiem. Gdy jednak mała Katie stała się nastolatką, Connor z przerażeniem odkrył, że dziewczyna zaczęła postrzegać go inaczej, w romantyczny sposób.

A co się stanie, gdy Kate przemieni się w świadomą swych pragnień kobietę? Na to Connor nie jest przygotowany…

Besties. Na zawsze od Magdalena Winnicka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Urocza opowieść rodzącego się uczucia! Duże brawa dla autorki „Besties. Na zawsze” za naturalne ukazanie nieoczywiste i trudnej relacji, która właściwie może przydarzyć się każdemu z nas. Bardzo mądra opowieść pełna wzruszeń i zmagań, z jakimi bohaterowie muszą się zmierzyć w obliczu codzienności. Książka świetna do płakania i śmiania się, nie zabraknie tam również płomiennych wątków!

Warto zerknąć