ebook Franc i tajemnica Jantaru - audiobook
3.67 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3)

Franc i tajemnica Jantaru - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 26.40
Audiobook - najniższa cena: 26.40
wciąż za drogo?
40.91 złpremium: 26.39 zł Lub 26.39 zł
-40% 26.40 zł Lub 23.76 zł
43.99 zł
43.99 zł Lub 39.59 zł
45.99 zł
38.28 zł
38.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pierwsza część pełnej przygód serii detektywistycznej dla młodych czytelników. Kiedy Franc, Walerka, Otylka i Bruno Borkowie przeprowadzają się do Kaszub, odkrywają, że to niezwykłe miejsce pełne tajemnic i niebezpieczeństw. Aby uratować swoich rodziców i ocalić Kaszuby, muszą rozwikłać zagadkę zaginięcia Jantaru. Czy uda im się odkryć tajemnicę i zapobiec katastrofie?

A co, jeżeli w Polsce istnieje niezwykła kraina, w której można poczuć się jak w baśni? Żyją tam olbrzymi stolemowie, na bagnach czyhają podstępni manewitowie i wstrętne mumocze, w domowych zakamarkach mieszkają maleńkie krośnięta. Ludzie mają swój język i swoje zwyczaje, a solidarność pozwoliła im przetrwać najgorsze wichury i burze historii.

Franc, Walerka, Otylka i Bruno Borkowie niespodziewanie dowiadują się, że pochodzą z Kaszub. Kiedy przeprowadzają się tam z rodzicami, przekonują się, że nie jest to takie zupełnie zwyczajne miejsce. A oni nie są takimi zupełnie zwyczajnymi dziećmi. Na dodatek wraz z nowymi przyjaciółmi muszą rozpocząć pełne niebezpieczeństw śledztwo i rozwikłać zagadkę zaginięcia bardzo ważnego dla Kaszub Jantaru.

Gra toczy się o wysoką stawkę, ponieważ jeśli się nie uda, rodzice trafią do więzienia, a Kaszuby mogą zniknąć z powierzchni ziemi.

Audiobook dla dzieci w wieku 8+.

Audiobooka interpretuje Józef Pawłowski.

Franc i tajemnica Jantaru od Daria Kaszubowska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć