ebook Zwyczajne życie
3.89 / 5.00 (liczba ocen: 3271)

Zwyczajne życie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.95
wciąż za drogo?
Virtualo#Cyber Monday
Virtualo#Cyber Monday
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
26.95 zł Lub 24.26 zł
29.99 zł
29.99 zł
30.00 zł Lub 27.00 zł
27.00 zł
27.02 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Co odkryją dwie dziewczyny podczas zwyczajnej wizyty u ogrodnika? Odpowiedź znajdziemy na kartach arcyciekawej powieści mistrzyni kryminału Joanny Chmielewskiej. Główne bohaterki, Tereska i Okrętka, za brak uwagi na lekcji wychowawczej otrzymują karę. Deklarują, że w ramach rekompensaty zdobędą sadzonki drzew. W tym celu udają się do miejscowości podwarszawskich, aby od ogrodników otrzymać rozsady. Podczas wyprawy dziewczyny są świadkami zdarzeń kryminalnych. Mimo że sytuacja jest niebezpieczna, postanawiają samodzielnie rozwikłać mroczne zagadki i doprowadzić do wyjaśnienia tajemnic.Umiejętnie poprowadzona fabuła, humorystyczne opisy i rewelacyjne dialogi z pewnością nie pozwolą czytelnikowi oderwać się od książki nawet na chwilę.

Zwyczajne życie od Joanna Chmielewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Pierwsza książka z młodzieżowego cyklu o Teresce i Okrętce - dwóch dziewczynach trafiających na kryminalną zagadkę. Jak przystało na porządne i grzeczne dziewczynki, postanawiają rozwiązać ją na własną rękę ;) Zaczytywałam się tymi książkami i żałuję, że powstało ich tak mało. Świetna rozrywka dla młodzieży, ale też dla dorosłych.

Warto zerknąć