ebook Kocia Szajka i gondola przemytników
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Kocia Szajka i gondola przemytników
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.90
Audiobook - najniższa cena: 18.20
wciąż za drogo?
-21% 24.90 zł
31.45 zł Lub 28.31 zł
33.29 zł Lub 29.96 zł
32.92 zł
33.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Z palazzo del Monte ktoś wykrada drogocenne księgi i przemyca je za miasto. Koci detektywi podejmują śledztwo. Czy w sprawę zamieszana jest mafia czarnych myszy? Siódma część uwielbianej przez dzieci przygodowej serii!

Przybij piątkę Kociej Szajce i daj się porwać detektywistycznej przygodzie!

Tej jesieni miłość unosi się w powietrzu… Korzystając z romantycznej aury, Kocia Szajka pakuje walizki i rusza do Wenecji, włoskiego miasta poprzecinanego kanałami. W planach są karnawałowe zabawy i popijanie kotoccino. Tymczasem Wenecja wita koty poważną sprawą kryminalną. Z palazzo del Monte ktoś wykrada drogocenne księgi i przemyca je za miasto. Koci detektywi podejmują śledztwo. Czy w sprawę zamieszana jest mafia czarnych myszy? Kim jest Ratto Rossini? I co oznacza pusty rękaw karnawałowego płaszcza? Do jasnej myszery, włoska draka rozkręca się na dobre!

Kocia Szajka i gondola przemytników od Agata Romaniuk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć