ebook Kukułcze jajo
3.94 / 5.00 (liczba ocen: 3218)

Kukułcze jajo
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 29.99
Audiobook - najniższa cena: 38.49
wciąż za drogo?
27.99 zł
-6% 29.99 zł Lub 26.99 zł
30.79 zł Lub 27.71 zł
32.90 zł
-22% 27.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Camilla Läckberg, autorka takich głośnych kryminałów jak „Mentalista” czy „Czarownica”, powraca do Fjällbacki. Szwedzkim miasteczkiem wstrząsają dwie zbrodnie. Czy mimo braku wspólnych wątków coś te sprawy łączy? Czy nici z przeszłości sięgają obecnych czasów? Jakie dawne grzechy mieli na sumieniu denaci, którzy stali się ofiarami tajemniczego zabójcy? Czy Erica Falck i Patrik Hedström połączą swoje siły i rozwiążą tę mroczną zagadkę? Jedno jest pewne – ebook „Kukułcze jajo” tak jak poprzednie części bestsellerowej serii Läckberg – zawładnie waszą wyobraźnią.

Miasteczkiem wstrząsa wiadomość o dwóch zbrodniach. Ktoś bestialsko morduje znanego fotografa przygotowującego właśnie swoją wystawę w miejscowej galerii. Dwa dni później do strasznej zbrodni dochodzi na pobliskiej wysepce, gdzie sławny pisarz pracuje nad dziesiątym tomem swojej powieści. Obie sprawy prowadzi Patrik Hedström i jego koledzy z komisariatu Tanumshede. Nic nie wskazuje na to, żeby zbrodnie były ze sobą powiązane.

W tym samym czasie Erica Falck próbuje udokumentować zagadkowe morderstwo, do którego doszło prawie 40 lat wcześniej w Sztokholmie. Wkrótce okazuje się, że nici z przeszłości sięgają obecnych czasów, na które długi cień rzucają dawne grzechy...

Kukułcze jajo od Camilla Läckberg możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć