ebook Jedna z nas musi umrzeć
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Jedna z nas musi umrzeć
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.67
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
27.67 zł Lub 24.90 zł
31.00 zł
34.99 zł
34.99 zł
-10% 27.77 zł
27.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W malowniczej Ostródzie przepada bez wieści młoda dziewczyna, której instagramowe konto śledzi kilkanaście tysięcy osób. Lena „Osa” Osowska, młoda youtuberka zafascynowana zbrodniami, postanawia przyjrzeć się sprawie. Być może tajemnicze zniknięcie Jagody ma jakiś związek z brutalnym morderstwem autostopowiczki, której bestialsko okaleczone zwłoki znaleziono na opuszczonym poligonie? Lena jedzie do Ostródy i prowadząc własne prywatne śledztwo, zamierza nakręcić gorący materiał z serii true crime.

Nie wie, że ten, którego wszyscy szukają, upatrzył sobie również ją… Kto nim jest? Miejscowy wikary szwendający się nocami po mieście? Zakompleksiony chłopak o ksywce Wierny Piesio, który od lat kochał się w zaginionej Jagodzie? Przystojny instruktor sztuk walki, a może mieszkający w porośniętej winoroślą starej willi lokalny dentysta odludek?
Tropów jest wiele, atmosfera w miasteczku się zagęszcza, a bestia w ludzkiej skórze wciąż pozostaje nieuchwytna.

O e-booku Jedna z nas musi umrzeć blogerzy napisali:

To kryminał, który mocno czerpie z definicji gatunku. To historia mroczna niczym piekielne wrota. To historia wciągająca niczym bagienne gleby. Zatem jeśli jesteście spragnieni mocnego uderzenia spod znaku kryminału i thrillera, to nie czekajcie ani chwili dłużej, tylko sięgnijcie po pierwszą część cyklu Piekło za rogiem. - Czyt-NIK - Tomasz Kosik

Jedna z nas musi umrzeć od Daria Orlicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
W tym roku wakacje spędziłem na Mazurach. Czas ten wspominać będę do końca życia. Równie długo wspominać będę lekturę najnowszej książki Darii Orlicz, która także zaprasza nas na Mazury. A dokładnie do Ostródy, gdzie w malowniczych okolicznościach przyrody dochodzi do bestialskiego morderstwa. Jedna z nas musi umrzeć to zdecydowanie kryminał, który mocno trzyma nas w uścisku niepewności, napięcia oraz strachu o los Leny „Osy” Osowskiej.

Bohaterka pierwszej części cyklu Piekło za rogiem przybywa do Ostródy, by przyjrzeć się tajemniczej sprawie zniknięcia Jagody – dziewczyny, która na swym koncie instagramowym ma kilkanaście tysięcy followersów. Lena „Osa” Osowska prowadząc swój kanał na YouTubie, odkrywa tajemnice zbrodni, które wstrząsnęły opinią publiczną. Tym razem dążąc do przybliżenia się do prawdy związanej z zaginięciem Jagody, trafia na ślad prowadzący do brutalnego morderstwa dokonanego na młodej, drobnej mieszkance Ostródy, która łapiąc stopa, nie przypuszczała, że kierowca samochodu uważa się za „pana życia i śmierci”. Morderca był nadwyraz brutalny. Bestialsko okaleczone zwłoki Oli pozostawił na opuszczonym poligonie.

Dlaczego afrykańskie rytuały stały się ich tłem? Czy Lena „Osa” Osowka dążąc do odkrycia prawdy, sama stanie się celem psychopatycznego mordercy? Kto mógł dopuścić się tak makabrycznej zbrodni? Wrogo nastawiony do świata właściciel sklepu mięsnego, który od lat podkochiwał się w zaginionej, czy ponury, mrukliwy właściciel lokalnego zakładu pogrzebowego, a może mieszkający w zaniedbanej willi miejscowy stomatolog, czy jednak podróżnik i youtuber uwielbiający samotne wojaże, a może leczący się z alkoholizmu wikary, który przybył do Ostródy półtora roku temu! Kto z nich jest mordercą? Kto z nich jest porywaczem? A może tropy poprowadzą nas do kogoś całkiem innego? Koniecznie sprawdźcie to i sięgnijcie po najnowszą książkę Darii Orlicz.

Warto dodać, że Jedna z nas musi umrzeć to kryminał, który mocno czerpie z definicji gatunku. To historia mroczna niczym piekielne wrota. To historia wciągająca niczym bagienne gleby. Zatem jeśli jesteście spragnieni mocnego uderzenia spod znaku kryminału i thrillera, to nie czekajcie ani chwili dłużej, tylko sięgnijcie po pierwszą część cyklu Piekło za rogiem. To zapowiedź nowej serii Darii Orlicz, która już nie raz dostarczyła swym czytelnikom mocnych wrażeń. Zdecydowanie warto zaprosić tę książkę do swej domowej biblioteczki i umieścić ją w zaszczytnym gronie NIK – Najlepszych Interesujących Książek.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć