ebook Parking
3.77 / 5.00 (liczba ocen: 9026)

Parking
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.62
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
24.62 zł Lub 22.16 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
24.67 zł
26.03 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jedna z 10 najlepszych książek roku New York Timesa!

W mieście Houston – różnorodnym amerykańskim mikrokosmosie – syn czarnej matki i latynoskiego ojca dorasta pośród rozpadających się domów z wiecznie zapchaną kanalizacją. Pracuje w taniej rodzinnej restauracji, znosząc ciosy brata. Tęskni za starszą siostrą, która całymi dniami włóczy się po mieście, i która nie może go uratować. Z klimatyzatora cieknie woda, zdezelowany telewizor brzęczy. Matka patrzy na niego, jakby był przezroczysty. Wokół wszyscy borykają się z codziennością, żyją na marginesie. Odczuwają skutki huraganu, który spustoszył miasto, nie mają kasy. Dziewczyna z Jamajki wikła się w romans z białym chłopakiem, za co zostaje napiętnowana – jej facet planuje zemstę. Sex workerzy i sex workerki próbują przetrwać uwięzieni pomiędzy transakcją a czułością. Pewien diler rozpacza, że jego syn, który jakiś czas temu dostał się na studia, jest bezdomny. Świat teksańskiego miasta wibruje podejrzaną energią i nieskończoną tęsknotą ludzi nieustannie poszukujących prawdziwego domu.

Rekomendacje e-booka Parking:

Ta książka od razu stała się klasykiem literatury o Teksasie, ale jest też czymś więcej – to pełna rzadko spotykanej empatii, zachwycająca artystyczna proza od młodego autora z ogromnym talentem. Jeden z najlepszych debiutów ostatnich lat. - NPR

Głęboki literacki namysł nad prawdziwą naturą międzyludzkich granic. - The New York Times Book Review

Fascynujący zbiór powiązanych ze sobą opowiadań o życiu amerykańskich prekariuszy. - The Guardian

Parking od Bryan Washington możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć