ebook Beautiful Beast
3.87 / 5.00 (liczba ocen: 86)

Beautiful Beast
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 12.00
31.90 złpremium: 20.58 zł Lub 20.58 zł
25.73 zł Lub 23.16 zł
28.00 zł
34.30 zł
34.30 zł
-61% 12.00 zł
25.73 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Po wypadku samochodowym, w wyniku którego umiera jego żona, Savier Stone staje się obiektem tajnego eksperymentu. Modyfikacja jego DNA sprawia, że mężczyzna zyskuje nowe, niemal nadnaturalne umiejętności. Równocześnie traci jednak wolność - staje się własnością tajnej organizacji, która zamierza uczynić z niego maszynę do zabijania.

Kiedy otrzymuje zadanie ochrony Arii Mickelson, nie wie, że spotkanie z kobietą będzie kolejnym punktem zwrotnym w jego życiu...

O e-booku Beautiful Beast blogerzy napisali:

I.M. Darkss wie jak napisać wciągającą książkę, otwierającą przed czytającymi drzwi do świata, gdzie czeka ich niemało emocji, przygody i przede wszystkim fabuła z nieszablonowymi postaciami. - Taki jest świat - Katarzyna Pessel

Beautiful Beast od I. M. Darkss możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Enigmatyczna I.M. Darkss zabrała nas na spotkanie z Savierem Stone’em — mężczyzną, który wraz ze swoją ukochaną żoną świętuje kolejną rocznicę ślubu. Gdy po uroczystej kolacji oboje wracają do domu, aby dalej świętować swój szczególny dzień, ich dotychczasowe życie wywraca się do góry nogami. Z naprzeciwka wjeżdża w nich samochód. Oboje doznają bardzo ciężkich obrażeń, które w normalnych warunkach nie miałyby zbyt dobrych rokowań. Małżeństwo trafia jednak do tajnego laboratorium, gdzie zostają poddani pewnemu eksperymentowi — Projektowi IS. Za jego sprawą mają zostać superżołnierzami z wyjątkowymi zdolnościami, a przy tym mają być niesłychanie posłuszni rozkazom. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z założeniami…..

To jeszcze nie wszystko. W tej historii poznajemy także młodziutką i sympatyczną Arię Mickelson — dziewczynę, która zrządzeniem losu znalazła się w nie właściwym miejscu i czasie. Jest światkiem brutalnego morderstwa, gdzie morderca jest niczym niebezpieczna dzika bestia. Życie Arii także w ciągu jednej chwili wywraca się o 360 stopni. Nie wiadomo skąd pojawiają się tajni agenci, którzy zabierają ją na ukrytą wyspę, o której nikomu nie może powiedzieć. Od tej chwili, wyspa ma być jej bezpiecznym azylem, dopóki nie uda im się znaleźć mordercy. Panna Mickelson nie ma najmniejszego pojęcia, w jakim miejscu i z kim przyjdzie jej od teraz mieszkać…

Jaki tajny sekret skrywa piękna wyspa? Kim okaże się Savier Stone? I co najważniejsze co łączy go z ukrywającą się Arią?

Muszę Wam powiedzieć, że dawno nie czytałam książek z elementami fantastyki. Być może Was odrobinę zaskoczę, ale swego czasu częściej mi się takie historie zdarzały. Oczywiście mam swoje ulubione motywy i nie każda fantazja do mnie przemawia. Lubię historie o magii i czarodziejstwie, aniołach, demonach, nocnych łowcach, czy o wampirach. Bardzo podobnie mam z filmami, chociaż tam jestem nieco mniej wybredna. Świat Avengersów czy bohaterów DC nie jest mi całkowicie obcy (to akurat zasługa mojego męża), dlatego też byłam bardzo ciekawa tej opowieści i wiecie co, spędziłam z nią bardzo przyjemny czas. To trochę taka nasza rodzima wersja Volverina choć oczywiście nie do końca. Nie bardzo chciałam ją do tego porównywać, ale jak bym miała ją tak krótko komuś opisać, to chyba właśnie tak bym ją określiła. To opowieść o człowieku poddanym eksperymentowi, który nie tylko zmienia go, ale także zmusza go do wewnętrznej walki nie tylko ze samym sobą, ale także z drugą niebezpieczną i dziką naturą. Dodatkowo musi żyć z ogromnym bólem straty i zmierzyć się z nowym silnym uczuciem, które pojawia się znienacka. Moje kochane moliki, jeśli więc szukacie jakiejś niebanalnej lektury, która umili Wam wieczór to Beautiful beast będzie dla Was lekturą idealną.

Ocena: 4+/6 czytaj więcej
©Książka w autobusie
Czy bestia zawsze nią była? Co musi się wydarzyć by się nią stać? Kim ona jest? Pytań wiele, a kolejne cisną się na usta. Odpowiedzi wcale nie są oczywiste i na wyciągniecie ręki. Mgła tajemnic otacza postać tego, kogo nazywają bestią, ale czy faktycznie nią jest? Nie zawsze można rozpoznać ją od razu, a prawda bywa przewrotna…

To nie miało prawa wydarzyć się. Jednak niemożliwe zbyt często staje się realne, chociaż towarzyszy temu klimat sekretu. Savier Wild kiedyś był kimś zupełnie innym, teraz wszystko co było dla niego istotne straciło na ważności. Odebrano mu zbyt dużo, lecz nikt nie pytał go zdanie. On ma jedynie wykonywać rozkazy i nic poza tym. Najnowszy dotyczy ochrony Arii Mickelson. Wild doskonale zdaje sobie sprawę, że nie będzie to łatwe zadanie kiedy poznaje swoją „podopieczną”. Mało co przebiega zgodnie z planem, zwłaszcza jedna sprawa wymyka się spod kontroli, a od tego już krok by ujawniała się ta część jego natury, z którą musi zmagać się i stara się nie poddać jej dyktatowi. Aria nawet nie zdaje sobie sprawy, że zagrożenie jest naprawdę blisko. Niebezpieczeństwo ma niejedne oblicze, mogłoby się wydawać, że są prawie takie same. To „prawie” jednak to ogromna różnica, jaka może przynieść całkiem inny rozwój sytuacji niż ktokolwiek spodziewał się. Nikt nie spodziewa się co przyniesie znajomość tak dwóch różnych ludzi, zwłaszcza, iż jedno jest kimś, na kogo świat nie jest gotowy!

Tajemnica, odpowiednia dawka sensacji oraz oczywiście tytułowa Bestia, na tym nie koniec, a dopiero początek nowej, intrygującej, książki pióra I.M. Darkss. Dodajmy do tego bohaterkę stanowiącą kontrast dla męskiej postaci i drugi plan, nie stanowiący jedynie tła, ale mieszankę istotnych elementów dla całości. W efekcie otrzymujemy historię przy jakie lektura mija szybko, w żadnym wypadku nie z tego powodu, że przewracamy kartki szukając ciekawych momentów, lecz dlatego, iż chcemy jak najszybciej poznać jak dalej potoczy się akcja. Ta biegnie szybko i z niejednym zwrotem, tak, by czytelnik nie mógł być pewien co jeszcze przed nim, podobnie zresztą rzecz ma się z bohaterami, na jakich czeka nieprzewidziany ciąg wydarzeń. Beautiful Beast łączy w sobie opowieść o uczuciach, zaskakujących spotkaniach, wciąż aktualnej przeszłości, teraźniejszości wydającej się prowadzić ku przyszłości, nie mającej prawa zaistnieć oraz ludziach, jacy mogą utracić to, co najważniejsze i tych, którym już zbyt dużo odebrano. I.M. Darkss wie jak napisać wciągającą książkę, otwierającą przed czytającymi drzwi do świata, gdzie czeka ich niemało emocji, przygody i przede wszystkim fabuła z nieszablonowymi postaciami.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Taki jest świat
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć