Trucizna
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.51 / 5.00
liczba ocen: 3049
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
28.28 zł
29.45 zł
35.91 zł
35.92 zł
Pozostałe księgarnie
35.91 zł
28.44 zł
28.74 zł
29.81 zł
32.32 zł
32.50 zł
35.92 zł
35.92 zł
Opis:

Najpopularniejszy bohater ostatnich lat, bezczelny dziadyga, terminator napędzany samogonem, człowiek, który nie przepuści ni martwemu, ni żywemu, powraca, by zawładnąć naszą wyobraźnią! Egzystencja Jakuba Wędrowycza toczy się spokojnym codziennym trybem. Jakub w towarzystwie wiernego druha Semena cieszy się życiem, tj. głównie pędzi i konsumuje samogon. Niestety złe moce nieustannie zakłócają jego spokój. Na łąkach straszy widmo hrabiego. Woda w kranie zamienia się w oranżadę. Sztuczna szczęka przyjaciela zostaje podmieniona na pudełko kredek. Do zapasów gorzałki dobierają się zombiaki. Jakby tego było mało, ambitny diabeł proponuje partyjkę pokera. A jak powszechnie wiadomo, „kto Jakuba nachodzi, sam sobie szkodzi”.Oto „Trucizna”, którą osobiście destylował Andrzej Pilipiuk. Specyfik nie posiada atestu PZH. Spożywany w dowolnej ilości silnie uzależnia. Powoduje wizje, omamy oraz ataki niekontrolowanego śmiechu.

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Przykro mi to pisać, ale to najsłabszy zbiór opowiadań Pilipiuka. Książka wydana jakby "na siłę", świadczy o tym m.in. dedykacja dla żony na początku, w której autor stwierdza, że gdyby nie ona, te pomysły nie byłyby wydane przez lata. Może tak byłoby lepiej. Po przeczytaniu całości niestety nie pamiętałem ani jednego opowiadania, bardzo niski poziom jak na Pana Pilipiuka.

  • Awatar

    Cykl o Wedrowyczu trzyma rowny poziom, a wiec po raz kolejny jest smiesznie, podczas gdy Wedrowycz ratuje swiat od zlego.

Inne proponowane
Warto zerknąć