Trucizna
3.53 / 5.00 (liczba ocen: 4631)

Trucizna
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 25.44
Audiobook - najniższa cena: 23.32
wciąż za drogo?
26.94 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
23.35 zł
25.44 zł Lub 22.90 zł
25.44 zł Lub 22.90 zł
26.90 zł
24.63 zł
25.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Najpopularniejszy bohater ostatnich lat, bezczelny dziadyga, terminator napędzany samogonem, człowiek, który nie przepuści ni martwemu, ni żywemu, powraca, by zawładnąć naszą wyobraźnią! Egzystencja Jakuba Wędrowycza toczy się spokojnym codziennym trybem. Jakub w towarzystwie wiernego druha Semena cieszy się życiem, tj. głównie pędzi i konsumuje samogon. Niestety złe moce nieustannie zakłócają jego spokój. Na łąkach straszy widmo hrabiego. Woda w kranie zamienia się w oranżadę. Sztuczna szczęka przyjaciela zostaje podmieniona na pudełko kredek. Do zapasów gorzałki dobierają się zombiaki. Jakby tego było mało, ambitny diabeł proponuje partyjkę pokera. A jak powszechnie wiadomo, „kto Jakuba nachodzi, sam sobie szkodzi”.Oto „Trucizna”, którą osobiście destylował Andrzej Pilipiuk. Specyfik nie posiada atestu PZH. Spożywany w dowolnej ilości silnie uzależnia. Powoduje wizje, omamy oraz ataki niekontrolowanego śmiechu.

Trucizna od Andrzej Pilipiuk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Przykro mi to pisać, ale to najsłabszy zbiór opowiadań Pilipiuka. Książka wydana jakby "na siłę", świadczy o tym m.in. dedykacja dla żony na początku, w której autor stwierdza, że gdyby nie ona, te pomysły nie byłyby wydane przez lata. Może tak byłoby lepiej. Po przeczytaniu całości niestety nie pamiętałem ani jednego opowiadania, bardzo niski poziom jak na Pana Pilipiuka.

  • Awatar

    Cykl o Wedrowyczu trzyma rowny poziom, a wiec po raz kolejny jest smiesznie, podczas gdy Wedrowycz ratuje swiat od zlego.

Warto zerknąć